Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi alapján döntite...

Jobbikosok! Mi alapján döntitek el, ki cigány?

Figyelt kérdés
Nem minden cigány barna.
2011. aug. 19. 17:26
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
29%
de a cigányok se annyira barnák csak abbol veszed észre h attol fekete h még nem fürdött meg büdös mint a puma ketrec szal tiszta retek =)
2011. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
67%
Szagminta:D
2011. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsi voltam. Amelyik nem is barna nem is büdös-ahogy írtad- azt nem tekintitek "ellenségnek" ? Azért érdekel, mert ismerek egy olyan cigányt, akiről meg nem mondtam volna hogy az.
2011. aug. 19. 17:39
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Tele van aggasztva fukszokkal. miki egér mintázatú képe van, szotyolázik, köpköd, rajoskodik, cigányul susmorog stb
2011. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%

nem vagyok jobbikos,se mszp-s se semmilyen,de a szemén látszik valakinek ha cigány.

nem értem egyébként,miért emeled ki,hogy jobbikosok?:D csak ők tudják ezt eldönteni?vagy csak ők cigányoznak?szerintem ehhez semmi köze a pártoknak, h ki mi alapján dönti el,hogy valaki cigány...és nem csak ők nem szeretik a cigányokat:)

2011. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
"A szemén látszik valakinek, ha cigány." Kifejtenéd? Amúgy a jobbikosok mind útálják a cigányokat, ezért kérdezem. Gondolom fel is ismerik ha valaki az.
2011. aug. 19. 17:45
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

és ha nem jobbikos vagyok akkor máshonnan ismerem meg a cigányt?

amugy borsodi lévén a tekintetéből ismerem meg nem hasonlítanak egymásra mint a kínaiak de a tekintetük mindegyiknek ugyan olyan és ezt csak az ismeri aki velük él

2011. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek hány % ban kell cigánynak lenni, hogy valaki "cigány" legyen? Csak mert az emberek 70%-ában van legalább valamennyi.
2011. aug. 19. 17:51
 9/39 anonim ***** válasza:

értem:)

ezt így nem tudom kifejteni,de ha rájuk nézek én látom,és igaz,hogy nem minden cigány barna,de mégis más színű a bőrük,sötét a hajuk,aranyékszerek,ruháik stb.. vannak jellegzetes vonásaik,amikből fel lehet ismerni őket,és biztos hogy mindegyiken találsz egy olyan valamit amiből meg tudod állapítani,hogy ő bizony cigány.nekem ez a tapasztalatom:)

2011. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Miért utáljátok a cigányokat? Azért mert cigányok, vagy azért ahogy élnek?
2011. aug. 19. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!