Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi alapján döntite...

Jobbikosok! Mi alapján döntitek el, ki cigány?

Figyelt kérdés
Nem minden cigány barna.
2011. aug. 19. 17:26
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
haha:D
2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Jól sejtem,hogy te vagy az az ember,aki kiírta,hogy mi lenne ha létrejönne egy cigány ország?
2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem. Én ilyet nem írtam ki. Van ilyen? Az dúrva. Nos. Amit elítéltek a cigányokban azt Én is elítélem, de nem a cigányokat, csak az életvitelt. Az 5-10% kivétellel viszont sztem jól ki lehet jönni.
2011. aug. 19. 18:22
 24/39 anonim ***** válasza:
Pősze Lajos szavahihető ember, valóban. Egyébként az ingyenéléssel és a hozzáadott érték nélküli magas fizetéssel van a gond. Az meg, hogy a fentiek a hivatásos rettegők csoportjából kerülnek ki bizonyára véletlen...
2011. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Szemrevételezés alapján.
2011. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
58%

"Amúgy a jobbikosok mind útálják a cigányokat,"


Ne hazudj!

2011. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egy Jobbikos, azt mondja hogy ő nem útálja a cigányokat, az olyan mint ha egy meleg azt mondja hogy ő nem a fiúkat szereti.
2011. aug. 19. 19:04
 28/39 tetris ***** válasza:

A "cigány", mint kifejezés egy olyan fogalom, amely összeforrt a bűnöző, munkakerülő, gátlástalan, kötekedő, alkoholista, antiszociális egyénekkel. Igy nemcsak arra mondják hogy cigány, aki fekete, hanem arra is, aki olyan életstílust él, mint ők.

Magyarország területén számtalan nemzetiség él. Vannak itt szlávok, horvátok, németek, görögök, kínaiak,.. stb. DE egyikkel sincs semmi gond, békében, jóbaráti viszonyban vagyunk velük. Csak és kizárólag a cigányokkal, és a hozzájuk hasonlókkal van gond, baj. A világ bármely pontján, ahol megjelentek, mindenütt a probléma van velük. Soha, sehol sem tudtak még a normális, többségi társadalomba beilleszkedni, mert képtelenek alkalmazkodni. Persze itt is vannak kivételek, minden tiszteletem az övék, de a nagy többségük nem való a fejlett és kulturált Európába. Valahol Ázsiában kellene élniük, ahol inkább elfogadnák az a stílust, ahogy élnek.

2011. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
51%
Barna bőrszín, nagyon alacsony termet (néhányuk 20 évesen akkora mint egy átlag tizenkét éves: 160 cm) és ápolatlan külső, fekete haj, barna szem, büdös testszag. (Ez 99%-ban működik)
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Jobbikra szavaztam. Nem utálom a cigányokat, kizárólag azon részüket akik vagy bűnözésből élnek, vagy megélhetési gyerekgyártók, vagy kötekedősek, vagy büdösek, ápolatlanok (esetleg ezen tulajdonságok különböző kombinációival bírnak). Tehát igen, a zömét utálom, a többit viszont nem.


A kérdésedre válaszolva pedig. Akiben csak néhány százalék cigányvér van, de nem igaz rá egyetlen a cigányokra jellemző sztereotípia sem, azt én már nem tekintem cigánynak, hanem nagyon is magyarnak tekintem és akár meg is védem azokkal szemben, akik cigányoznák. (Volt már ilyenre példa). Akire nem igazak az említett sztereotípiák, de a vonásain látszik a származása, azt lehet, hogy cigánynak tartom, de szintén nem fogom kiközösíteni, hátrányosan megkülönböztetni. Ugyanakkor akiben akár egyetlen százalék cigányvér sincs, de a fenti sztereotípiák közül akárcsak egyben is érintett, azt én már megvetem, és elkerülöm a társaságát. (Mégha nem is tartom cigánynak).


Csak azért írtam ezt le, hogy tudd, van ilyen Jobbikos szavazó is, nem is kevés.

2011. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!