Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a jelei, hogy szélsőséges...

Mik a jelei, hogy szélsőséges a Jobbik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 09:55
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
68%

"TV székházrombolás kijelentése"

Nem kell szó szerint venni -.-"

2009. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
38%
A jobbik szélsőséges,mert az EP programjukban diktatórikus elképzelések és az emberi jogok semmibevételére utaló dolgok vannak: abortusztilalom(következménye elszegényedés),a "botránykeltő", "kultúraromboló" műsorok és adók betiltása(mert meg akarják mondani,hogy milyen műsort érdemes-vagyis kell-nézned!)
2009. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
79%
Ha a radikális szélsőséget jelent akkor igen.De szerinted Horvátországban vagy Szerbiában megengednének olyan csatornát működtetni ahol heti hetes megy? Nem igazán. 1adást élt volna meg. Egy magzat ugyanúgy élet,mint egy ember élete! a nem lenne abortusz már biztos 2millióval többen lennénk a rendszerváltás óta. (Bár az államnak köszönhetően nem mernek vállalni gyereket az emberek)
2009. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vettem észre, hogy a Jobbik szélsőséges lenne. Azok a szélsőségesek, akik az országot ide juttatták, ahol tart.
2010. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
23%

Így van!


Nem tudom szó szerint idézni, de a lényege a következő:

"Szélsőséges a jobbik? Nekem Gyurcsány Ferenc a szélsőséges,ha ő baloldali, egyértelmű,hogy én jobboldali vagyok, de annak is a legszéle."

Vona Gábor

2010. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Most már egyáltalán nem az
2022. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!