Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a jelei, hogy szélsőséges...

Mik a jelei, hogy szélsőséges a Jobbik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 09:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
58%

Mondtam már feljebb például a hittant, ha nem veszed észre, arról én nem tehetek. De amúgy elég csak ránézni a honlapjukra, vagy alaposabban átolvasni a programjukat.


De persze, természetesen, igazad van, paranoid vagyok, ne is törődj velem, meg úgy általában semmivel. :) Végtére is ez a dolgok rendje, főleg itt Magyarországon.

2009. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
43%

Azt persze senki nem veszi észre, a zsidók miképp manipulálnak és szivárognak be fokozatosan....

De aki a hazáját védi és magyarérzelmű, az már egyből náci...

2009. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
57%
Kedves hozzászólok! Miért szélsőséges gondolkodásmód ha valaki azt szeretné, hogy Magyarországon a magyarok éljenek jól?!!! A vallásról meg annyit, hogy a parlamentben lévő pártok is ránk erőltetik ám a saját vallásukat: szadesz, mszp: Tessék elolvasni a Talmudot, ők aszerint kezelnek minket!
2009. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
59%
Talmud=zsidók szent könyve, felháborító, hogy ők hogyan gondolnak ránk gójokra..na a szadesz és az mszp is így gondol ránk, és aki felismeri és tenni akar a közel-keleti hódítás ellen, az szélsőséges. Emlékezzünk: Simon Perez izraeli elnök: "Felvásároljuk Magyarországot, Manhattant, Lengyelországot"....Tessék körbenézni az országban, felvásárolták a Balaton partot, a Velencei tavon King Cityt akarnak építeni, Budapest már az övéké....folytassam. ÉS aki ezt kimondja az szélsőséges?!
2009. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
71%

Hazát védeni csak egyféleképpen lehet, kedves "magyarérzelműek", de érdekes módon épp erre látni tőletek a legkevesebb hajlandóságot: becsülettel, tisztességgel dolgozni, a haszont pedig az üzletbe visszaforgatni, tovább fejlődni, gyarapodni, újabb alkalmazottaknak munkahelyeket teremteni, és egymást segíteni.


Ja, hogy a zsidók is pont ezt csinálják? Érdekes, hogy milyen sokra is vitték, hát nem? Talán tudnak valamit...

2009. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted a zsidók becsületes munkával érték el azt, amit elértek??? Te jó ég!

Az előtted levő 3 válasszal viszont nagyon egyetértek! A nagy gyanakvók ezt az "aprócska kis" manipulációt nem veszik észre, bezzeg a kereszténységre jó kihegyezett csápjaik vannak..

2009. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
70%

12:22!


"Én azt tudom, hogy ahol elkezdik keverni a vallást és a politikát, az SOHA, mondom, S-O-H-A nem vezet SEMMI jóra, sőt, épp ellenkezőleg"


A régi példát azért hoztam fel, mert elég erősen kiemelted, hogy soha nem vezet semmi jóra. Csak emlékeztettelek, hogy ez nem igaz, hiszen erre jó példa Magyarország is.


Igazából mondhatjuk, hogy lehet így, lehet úgy, de mi van HA... Ezek csak találgatások. Lehet, hogy a Jobbik, ha oda kerül, sokkal rosszabb lesz mint a jelenlegi pártok. De az is lehet, hogy nem. Lehet, hogy hasznunkra lesznek, lehet, hogy nem. Ezek csak találgatások. Nem szabad semmi ilyesmit negatívumot tényként kezelni, egyszerűen azért, mert nem biztos, csupán csak lehet!

Én úgy gondolom, hogy egy próbát mindenképpen megér, hiszen csalódtunk már mindegyik pártban, amelyik a parlamentben van.


Egy másik hozzászólónak üzenem, hogy a Jobbikot Hitlerhez és Leninhez hasonlítani kicsit erős dolog. Szerintetek az, ha valaki Magyarországon elsősorban a magyaroknak akar jót, nem pedig mindenféle másik népnek, az egyből neonáci/fasiszta? Nem gondoljátok, hogy tényleg itt az ideje a felelősségre vonásnak? Ezt melyik jelenleg is parlamentben levő párt tenné meg?

2009. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 17-25ös, mi is ezt csinálnánk, csakhogy nem hagyják, mert lehet hogy nem tűnt fel, de ponthogy a magyar vállalkozókat sarcolják ebben az országban a legjobban, elvéve annak lehetőségét, hogy gyarapodhassanak, és nagyon is jól ismerjük a cionizmust, azt hogy ők hogyan "növelik" a vállalkozásuk méretét
2009. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

19:49-es: Nos, Gyurcsány bácsi is megmondta annó, hogy "el lehet menni"; ki lehet szervezni az ügymeneteket, vagy akár egy az egybe el lehet kezdeni a dolgokat kint is, aztán a kinti pénzzel vissza hazajönni, ami ugye még jobb, mert így még külföldről is hazahozza az ember a pénzt. Csak élelmesség kérdése az egész.

Egyébként hajlok rá, hogy elhiggyem, tényleg van valami abban a gondolatmenetben, miszerint ha a vállalkozóink tisztességesek lennének, nem is kéne őket sarcolni feleennyire se. Persze lehet, hogy ezt is eltúlozzák, de hogy igazságalapja is van, az is biztos.


18:29-es: Jó, volt, amikor jó volt, ebben kiegyezhetünk. De azok az idők már rég elmúltak, és nem térnek vissza. Ezért is mondható most már, hogy soha.


Ami meg Hitlert és Lenint illeti, nos, ők is csak a saját népüknek akartak elsősorban jót, nem pedig mindenféle más népnek. Hitler a németeknek és nem a zsidóknak, Lenin az oroszoknak és nem a németeknek, a nyilasok a magyaroknak és nem pl. a cigányoknak.

De nem is az a baj, hogy a saját népüknek akarnak jót, elvégre ez természetes, hanem az eszközök, amiket ehhez felhasználnak. És ugye itt jön az örök morális kérdés, hogy mennyire szentesítheti a cél az eszközt, meddig lehet elmenni a "jó ügy" érdekében...?

Erről kétségkívül mindenkinek megvan a véleménye, és kétségkívül szinte mindenki rosszul is gondolja. Valószínűleg én is. De ebben nem is egyszerű megtalálni az egészséges középarányost.

2009. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó hozzászóló, érdekelne, hogy a rossz eszközök alatt mit értesz?

A Jobbik nem akar itt népírtást, azok az idők már elmúltak. Csak rendet. Te is éltél az előbb az örök igazsággal, ami sokkal jobban idevág: akinek nem tetszik, el lehet menni! Tessék csak! Lehet menni! Ez az ország a magyaroké, miért nekünk kellene alkalmazkodni másokhoz? Ne mi legyünk az elnyomottak azért, mert a cigányok, meg a zsidók, meg a mit tudom én kik....

2009. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!