Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja a kormánynak?

Mi a célja a kormánynak?

Figyelt kérdés
Felsőoktatásban tanulok és nagyon félek, hogy nem lesz jövőm semmilyen téren (se mesterképzés, se családalapítás, se más...) Nagyon össze vagyok zavarodva és el vagyok keseredve.
2011. aug. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A kormány tagjainak célja ugyanaz mint bármelyik másik munkavállalóé: annyi pénzt keresni amennyit csak lehetséges. És ez nem újkeletű, nem csak a drágalátos Fidesz-kormány ilyen (mielőtt valaki elkezdené Fletót isteníteni meg hiányolni).
2011. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Hogy juthattál el a felsőoktatásig ilyen csapnivaló intelligenciaszinttel?"


IQ szintem 116, EQ szintem 121. Mindkettő jóval átlag felett. Németül, olaszul és angolul beszélek középszinten (németül és olaszul egyedül tanultam meg...) Nem tudom, miből gondolod, hogy "csapnivaló" az IQ-szintem.


Szerintem meg tök jogos a kérdésem. Amúgy tudom, hogy nem csak a Fidesz ilyen, de azért be kell ismerni, hogy ezek a rendelkezések, amit hoznak, nem épp a demokrácia építését segítik elő... (Lásd: felsőoktatási törvény -> miniszterelnök úr eldönthetné, hogy ki a jó szakember/professzor és ki a jó rektor, meg hogy melyik egyetem jó és melyik nem és melyik szak hasznos és melyik nem?)

2011. aug. 5. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Elkurni az országot majd eladják és az ő zsebükbe megy a lóvé.
2011. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hogy hívnak ? Talán Orbán Viktor??
2011. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Devizahitelesek megnyomorítása.
2011. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

"akinek nincs pénze az annyit is ér!"


És akinek nincs pénze de mindent megtesz hogy legyen? Az is annyit ér amennyi pénze van? Eléggé fennhordod az orrod kedves kolopele, nem? És ne hidd azt hogy én egy olyan ember vagyok aki állandóan csak sír hogy de sz@r neki mint a többség.

És ha te egy cég élén vagy? Akkor mi van? Letettél valamit az asztalra de egy kicsit elszállt veled a ló. Te is büdöset sz@rsz már bocs.

2011. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és kevésbé értelmes válaszokat. Feltettem egy kérdést és nem kértem, hogy elemezzenek ki...
2011. aug. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!