Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett törölve ez a...

Miért lett törölve ez a kérdés? :Aki azon háborog, hogy szar a fizetése az miért nem tanul olyan szakmát amivel jól lehet keresni?

Figyelt kérdés
nem az én kérdésem volt, csak észrevettem, hogy törölve lett..
2011. júl. 31. 00:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
"Kicsit komolyabbra fordítva a szót" Ezt elfelejtettétek utána olvasni.
2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz,hogy valaki tovább tudjon tanulni,ahhoz is pénz kell!És az a baj,hogy nem csak a te félédnek kéne hogy álljon a világ,legalábbis itt,Magyarországon,hanem mindenkinek!Mindenki, aki tisztességesen dolgozik,rendesen meg kéne hogy éljen!
2011. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha tömegesen özönlenének kifele az egyetemekről a mérnökök, informatikusok és társaik, akkor azon lennél felakadva.


Fel kell fogni, hogy nem mindenki alkalmas a pl. most pörgő szakmákra, meg, amúgy bizonyos időközönként változik a helyzet> most a reálosok keresettek, utána a humánosok. Amikor ez így lesz, akkor az lesz a kérdés, hogy miért nem mentek humán szakra az emberek. Felesleges hergelni az embereket, ENNYI.

2011. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Mert primitíven fogalmaztad meg


Egyébként a válaszom arra a kérdésre: nem mindenki fiatal már, hogy csak úgy pikk-pakk elsajátítson valami új szakmát.

Azt ugye vágod kérdező, hogy több generáció létezik

Akkor még nem is számoltam a Kádár-rendszer féle "nincs munkanélküliség" című programot...

2011. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%

"Kétlem, hogy bármi esélyed is volna ellenem Dante, vagy inkább a testőreimmel szemben, mivel én olyanokat is alkalmazok, jobbak mint egy riasztó."


ember, te röhejes vagy!

2011. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%

"Nem a lehetőség az ami számít, hanem a tudás ami a fejedben van"


Buta vagy! ha nincs lehetőséged, b@szhatod, ami a fejedben van!

Persze akkor is b@szhatod, ha van lehetőséged, de nincs semmi a fejedben

Illetve az ország b@szhatja!

2011. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

A jólétből lefelé vigyorgókat csak egy katasztrófahelyzet tudja visszabillenteni a valóságba.

-Földrengés, árvíz, tájfun, zavargás, polgárháború, háború, terrorcselekmény, családi katasztrófa...

Addig pedig beszélhet bármit az ember az ilyeneknek, - mert más dimenzióban fognak élni a tudatlanságuk folytán.

2011. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Tudatlan vagyok, ez jó. Nem hinném hogy az általad felsorolt katasztrófákról csak egy szó is elhangzott volna. Kár ezt belekeverni a munka és a fizetés témakörébe.
2011. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!