Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett törölve ez a...

Miért lett törölve ez a kérdés? :Aki azon háborog, hogy szar a fizetése az miért nem tanul olyan szakmát amivel jól lehet keresni?

Figyelt kérdés
nem az én kérdésem volt, csak észrevettem, hogy törölve lett..
2011. júl. 31. 00:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

Miért lett törölve aki erről kérdezett?


[link]

2011. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Nos, azért, mert teljesen hülyeség ez a kérdés.

Menjen el a kérdező szépen orvosnak, és megkapja 10 év tanulás után a minimálbért. Ez gáz, és sza.rok a fizetések. Ez van.

2011. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem azért mert egy irtó hülye és irritáló kérdés volt.Én nem is válaszoltam rá,csak elolvastam,hál1istennek azért kicsit kiosztották!Azért aki ilyen kérdést feltesz,az szerintem eláshatja magát...
2011. júl. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

első: a link nagyon jó! szomorú de sajnos igaz....


második/harmadik: igen, tisztában vagyok a dolgokkal, és a te véleményeden vagyok én is, csak nem értem, hogy miért lett törölve...van itt rengeteg más irritáló kérdés is, amik nincsenek törölve... (amúgy én is azok közé tartozom akik "osztották" a kérdezőt, és sokat írtam, és emailben kaptam is értesítést, hogy jött még 6 válasz a nap folyamán, de a kérdés már nincs sehol sem)

na mindegy :)

2011. júl. 31. 01:09
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
Mert ide többségében kispénzű átlagemberek járnak, akiknek sértés, ha valakinek nem kell fillérezgetnie.
2011. júl. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez is olyan,hogy az éremnek két oldala van.Nem értem,miért háborog ezen egy olyasvalaki,aki ugyanúgy képtelen kezelni ezt a kérdést,mint,aki a saját anyagi helyzetét.Utálom,ha nyavalyognak.Azonban ki kell mondani,hogy a fizetések sz@rok itthon.Sokan azért dolgoznak,hogy dolgozhassanak és,azért valljuk már be,hogy igen kétségbeejtő belegondolni abba,hogy ez így fog menni egy életen át.És ezt nem lehet olyan egyszerűen megoldani,hogy az ember választ egy "sikerszakmát",mert ezek mindig változnak.Néhány éve még mindenki közgazdász meg ügyvéd meg tolmács akart lenni.Mára már nem kellenek.Most ők mit csináljanak?Az a helyzet,hogy valami nagyon nem jól működik itt már régóta.Én személy szerint úgy vagyok vele,hogyha rövidesen nem változik itt semmi,akkor itthagyom ezt az országot a f@szba.
2011. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem a fizetés kevés, az árak túl magasak....mint minden, ez is relatív dolog. Mikor voltak 500 forintos benzinárak?
2011. júl. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

"Nem a fizetés kevés, az árak túl magasak."


Igazából fordítva. Az árak európai szinten vannak, míg a fizetések...


De mind a két megfogalmazásnak is ugyanaz az eredménye.

2011. júl. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez sértő. Nem lehet olyan szakmát tanulni amivel el lehet helyezkedni biztosan sajnos, amnapság. Orvos és mérnök kb igen, de a többi nem. Nem beszélve a fizetésről :(


Nyugaton a fizuk 5-10x-ese a mienknek, az árak pedig fele akkora. Akkor ?

2011. júl. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%

"A munkaerőpiacon rendelkezésünkre álló csúcstechnikai állásoknak sok éves külön szakmai képzés és oktatás a feltétele. Ezeket az állásokat a néhány kiemelkedő tehetség kapja meg. A többieknek az információs gazdaság ötfajta álláslehetőséget kínál majd: dolgozhatnak mint gondnokok, ápolók, eladók, pénztárosok és pincérek.

Ebből arra a következtetésre is juthatnánk, hogy a gyerekek érdekeit az szolgálná a legjobban, ha az oktatás arra irányulna, hogy megtanítsa őket kemény, kritikus kérdések felvetésére a nem túl kecsegtető kilátásokat illetően. Miért olyan a világ, amilyen? Ki tette ilyenné? Lehetne-e másmilyen? Vannak olyan tárgyak, amelyek - ha megfelelően tanítjuk őket - segítenek az ilyen kérdések megválaszolásában. Ezek a szociológia, a történelem és a filozófia. És mindegyikük egyfajta régimódi írás-olvasás készségén alapszik, amely lehetővé teszi a kíváncsi elmének, az erkölcsi és társadalmi elgondolásokat."


Theodore Roszak: Az információ kultusza 101. old (Európa 1990)

2011. júl. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!