Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett törölve ez a...

Miért lett törölve ez a kérdés? :Aki azon háborog, hogy szar a fizetése az miért nem tanul olyan szakmát amivel jól lehet keresni?

Figyelt kérdés
nem az én kérdésem volt, csak észrevettem, hogy törölve lett..
2011. júl. 31. 00:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Rokonomnak jó szakmája van. A Vállalkozó úr minimálbért adott neki. kiment külföldre és egy elismert ember lett a szakmájában és a megbecsülés a fizetésében is meglátszik. Szóval lehet neked akármilyen iskolád meg szakmád, ha a drága kis országunkba minimálbérért robotoltatnak. Ennyi.
2011. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

,,Aki azon háborog, hogy szar a fizetése az miért nem tanul olyan szakmát amivel jól lehet keresni?"


Hm. Egy 50 éves családapa, akinek valamikor jó szakmája volt, csak jött a rendszerváltás, és a dolgok megváltoztak, a gyár ahol mondjuk dolgozott megszűnt, az mégis hogy bánatos pék f*szába tanuljon most meg új szakmát amivel sokat lehet keresni?


Na,ezért lett törölve a kérdés, mert ezért a kérdésért pofont kéne osztani!

2011. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
72%

No hát igen, osztom az utolsó véleményét. Aki már kicsit idősebb, annak a szakmája valaha lehet, hogy sokat ért, és ez a fizetésén is meglátszott. Ma meg már nem kell senkinek, vagy csak nagyon kevés fizetésért. Most akkor neki nem jogos a felháborodása? Főleg, ha ilyen kérdést szegeznek neki. Hiszen nem tudhatta előre az illető, hogy a jövőben mi fog történni.

Manapság meg még gyorsabban változnak a dolgok. Könnyen meglehet, hogy 18 évesen, amikor valaki elkezdi az egyetemet, egy olyan szakmát választ, amivel akkor jól lehet keresni, de mire megkapja a diplomáját, már alig tud elhelyezkedni a végzettségével.

2011. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Dantes, egy 50 éves családapa a rendszerváltást követően meg tudta alapozni a jövőjét ha kellő szakértelme, szaktudása és egy kis szerencséje is volt. Nem minden esetben az átlag mezei dolgozóból kellene kiindulni, aki mondjuk egész nap csak kapált az élete során, és az a szövetkezet netalán megszűnt. Ők azért nem tudtak továbblépni mert semmilyen szakterületük nincs, és nem is tudnák alkalmazni őket komolyabb munkáknál.
2011. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

kolopele , tudod mi a szerencséd? Hogy csak a neten keresztül beszélünk. Komolyan. Én soha senkivel nem viselkednék agresszívan, de a hozzád hasonlókat szívesen megcsapkodnám egy kicsit.


De, oké. Nem szabad bántani valakit, azért mert buta.

Mert buta vagy, fogalmad sincs arról, hogy él sok száz és százezer ember.

2011. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12%
Kétlem, hogy bármi esélyed is volna ellenem Dante, vagy inkább a testőreimmel szemben, mivel én olyanokat is alkalmazok, jobbak mint egy riasztó. Kicsit komolyabbra fordítva a szót: Ugyan neked írtam a felvetésedre, de nem azokra az 50 éves emberekre céloztam, akik szakemberekként kerültek szinte lehetetlen helyzetbe, hanem akiket megfogalmaztam. Csak te írtál hasonló dologról, ezért ment neked. Sajnálom, ha ennyire magadra vetted.
2011. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%
Elnézést, Dantes. Az s lemaradt.
2011. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Hú, testőreid is vannak? De jó neked...akkor ismételten nem csodálkozom, hogy egyrészt fingod sincs hogy élnek az emberek, más részről le is nézed őket.


Ja, és továbbra is fülest érdemelnél...lehet nyugodtan ezért rám akármit mondani, így van.


Látszik, soha az életben nem éltél úgy, hogy a hónap végére elfogy minden pénz, hogy azon kell rettegni lesz-e még holnap állásom, vagy elküldenek és nem lesz mit enni adni a családnak.


Ja, persze, persze te megmagyaráznád, hogy de miért nem vitte többre...nem fogod fel, hogy az emberek nagy többsége szívesen vitte volna többre csak élet nem adott neki lehetőséget!


De persze ezt sem fogod megérteni, mert nem ismered ezt a világot, csak egy elefántcsonttoronyból szemlélődsz a testőreid gyűrűjében.

2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18%
Ne idegeskedj Dantes, mert az ártalmas. Azt unom a leginkább amikor azzal jöttök hogy nem volt lehetősége ezért nem vitte többre valaki. Nem a lehetőség az ami számít, hanem a tudás ami a fejedben van. Szerinted a rendszerváltást követően miért akart velem gyárat csinálni vagy 5 ország minimum? Mert akkor már ismerték a nevemet, tudták hogy mire vagyok képes, és az ipari , az alapanyag gyártási technológiában olyat alkottam amit a mai napig senki. Ha valaki ilyen szinten képes dolgozni, akkor felesleges lehetőségekről beszélni. Én ezt ma is ugyanígy létre tudnám hozni, az igazi tudás nem kormány függő. Annak ellenére hogy természetesen a Fideszt támogatom, de ennek inkább múltbéli(Kádár korszak) sérelmek állnak a háta mögött, meg persze jónak is tartom amit csinálnak. Nem baj hogy sokan haragszanak rám, ez általában így szokott lenni ha igaza van valakinek. Az életem is ezt bizonyítja, ahogy az eredményeim is.
2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Fú,testőrei vannak! Be ne szarjak már :D Mindjárt beírja hogy IDKFA és örökélete is lesz!


Na az ilyenre mondják azt a szó szoros értelmében, hogy Epic Fail.

2011. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!