Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vagytok MSZP-s szavazók?

Hol vagytok MSZP-s szavazók?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hol vannak az "okos" MSZP-s szavazók? Nagyon mélyen hallgatnak az oly büszkén MSZP-re szavazók! Lapítanak mint kutyaszar a fűben,hogy egy olyan pártra szavaztak,ami azon van,hogy tönkretegyen sok millió családot! Hol vagytok ilyenkor ó ti büszén MSZP-re szavazók? Ezt TI csesztétek el,de cudarul! Mi a fészkes fenének juttattátok hatalomra az MSZP-t? Miattatok szenved évek óta sok millió ember! Miattatok lettünk szegényebbek,munkanélküliek sokan!
2009. ápr. 6. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Válaszolók és Olvasók! Bár tiszteletben tartom a személyi jogokat, mégis hadd osszam meg a Kérdező igen becses, nekem címzett üzenetét:


"Anyád egy k*rva!" (csak én cenzúráztam, hogy átmehessen a szűrőn)


Köszönöm figyelmeteket. Remélem, a moderátor idenéz...

2009. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De arról nem írsz,hogy te mit küldtél nekem privátban? Erre volt az a válaszom ami. Egyből jössz ide hisztizni,hogy remélem a moderátor idenéz! Te is kiskorodban igen nagy szarkeverő lehettél.
2009. ápr. 7. 12:59
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Te beteg vagy?! Soha életemben senkinek nem küldtem egy árva privát üzenetet se. Főleg nem ilyen stílusban; nem süllyedek erre a szintre.
2009. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Az előbb azt hittem, hogy esetleg más írt neked... de nem. Biztosan kamu, mert ha én írok (vagy más, akiről azt hiszed, én vagyok) neked először, akkor egyből az ott lévő e-mailcímre írhattál volna, nem pedig privát üzenetet küldesz. :) Márpedig én azt kaptam.

Ez sajnos bukta! :D

2009. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
azt csináljátok épp mint a két nagy marha odafenn terpeszkedve a bársonyszékekben! egymásra mutogattok! ahelyett hogy összefognátok és azt néznétek, hol lehet mindenki számára jó megoldást találni! egyszerűen nem szabad a két nagy pártra szavazni mert akermelyik lesz hatalmon, nem az ország gondjaival fog törődni, hanem azzal, hol furkálja a másikat! olyan pártot kell választani amit a két marha vitája nem érint...
2009. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha az aki az mszp_re szavazott agymosott,akkor aki a fideszre az meg agyhalott.Az hiszi csak el amit ígérnek.
2009. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A panelben.
2020. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!