Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vagytok MSZP-s szavazók?

Hol vagytok MSZP-s szavazók?

Figyelt kérdés
Ilyenkor hol vannak az "okos" MSZP-s szavazók? Nagyon mélyen hallgatnak az oly büszkén MSZP-re szavazók! Lapítanak mint kutyaszar a fűben,hogy egy olyan pártra szavaztak,ami azon van,hogy tönkretegyen sok millió családot! Hol vagytok ilyenkor ó ti büszén MSZP-re szavazók? Ezt TI csesztétek el,de cudarul! Mi a fészkes fenének juttattátok hatalomra az MSZP-t? Miattatok szenved évek óta sok millió ember! Miattatok lettünk szegényebbek,munkanélküliek sokan!
2009. ápr. 6. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nagy részük nyugdíjban.Az ő jövedelmük biztosabb,nem építik le őket.
2009. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
68%
Sajnos nem mindegyik lapít, vannak az agymosottak, akik még most is istenítik őket.Egyvalamit nem értek.Elvesztik az állásukat elveszik a családi pótlékukat,felemelik a nyugdíjkorhatárukat, mindent elvesznek TŐLÜK is.Akkor miért??????????HA engem valaki tönkreb@sz akkor azt nem imádom utána is.Nem értem na...
2009. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az legyen a legnagyobb öröm az életükben,hogy az MSZP-re szavaztak! Kívánom nekik,hogy semmi más és nagyobb öröm soha ne érje őket? Majd ha a kórházban betegen fekszenek akkor is erre gondoljanak,hogy milyen büszkén,felemelt fejjel karcolták be az X-et az MSZP mellé,hogy igen-igen! Kommunisták!
2009. ápr. 7. 00:42
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, mindegyiknek voltak jó intézkedéseik, de mindegyik csinált sok rosszat is. Az MSZP behozta a Start programot, ami azért sokaknak jön jól munkavállaláskor, akik ki tudják használni. Van pályakezdőknek, gyesről újból dolgozni vágyóknak, és idősebb korosztálynak is. Én is éltem vele, és jól jött, és ha majd kismamaként újból élnem kell vele, mert olyan helyzetbe kerülnék, akkor is élni fogok vele (remélem, addig nem törli el valami marha).


Viszont én se a Fideszre se az MSZP-re nem fogok voksolni a következő választásokon, mert van más, amelyik szerintem most jobban megérdemli náluk.

2009. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Imádom ezt a politikai kultúrát; egy miniszterelnök beismeri, hogy végighazudta a kormányzását, és a kampány során is hazudott a szavazóknak. Mi erre a reakció?


Kimennek az utcára azok az emberek, akik már régóta hazugnak nevezik őt, mégis meglepettséget szimulálva fel vannak háborodva, hogy hogyan is lehet ilyen. Mintha csak el sem tudták volna képzelni...

Aztán talán azt mondják az MSZP-szavazóknak, hogy "együtt érzünk veletek, hiszen átvertek Titeket"? Á, dehogy... még inkább beléjük rúgnak egyet, és számon kérik rajtuk, ugyan miért választottak meg egy hazug miniszterelnököt megszorításokkal. (mintha az összes MSZP-szavazó előre tudott volna erről)


Na, röviden ennyit erről az eszes kérdésről.

2009. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
53%
Én az MSZP-re szavaztam,mert akkor töltöttem a 18-at és mindenképpen szavazni akartam.Megkérdeztem hát a FELNŐTT embereket kire szavazzak,mindegyik azt mondta: MSZP. Nem értettem a politikát-sőt most sem- és a tudatlanságomnak meg lett az ára... Ezért a következő választásra el sem megyek. Nem azért mert nem akarok részt venni benne,hanem azért mert egyáltalán nem értek hozzá.Elsőre bele kontárkodtam, a kis tudatlan agyammal, és most nem jutok egyről a kettőre mert nem találok munkahelyet, a tanfolyamokat meg már nem támogatják. A mondás úgy tartja: "A tudatlanság áldás".Igen az, a GY.F.- féléknek...
2009. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Ja! A végzettségemnél fogva meg nem kapok START-kártyát,mert már az is korlátozott.

Utolsó voltam

2009. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A 07:57-es válaszoló inkább jobb ha csendben maradtál volna!
2009. ápr. 7. 10:41
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

"Kedves" Kérdező, csak a kérdésre válaszoltam. Vagy nem ez volt a kérdés kiírásának a célja?

Egyébként csendben maradtam, hisz csak gépeltem. :)


Biztosan fején találhattam a szöget, ha ellenérved nincs...

2009. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Engem a Feri és a Viktor is csak akkor győzne meg, ha bevezetnék, hogy a politikusoknak is csak az egészségügyiseknek meg a pedagógusoknak járó közalkalmazotti bér járna, NEM TÖBB, tessék, mutassák meg, hogy meg tudnak annyiból is élni, és el tudnak tartani egy családot annyiból is. Amíg a sokszorosát keresik dumával annak, amit egy hivatásos, lelkiismeretes és becsületes egészségügyis vagy pedagógus, addig ne dumáljanak, és nem érdekelnek. Szavazok másra, mert van más, hála a jó égnek. Majd egyszer a hülye elvakult Fidesz-huszárok és MSZP-katonák is rájönnek, hogy akiket támogatnak, azok hiteltelenek, mert gőzük sincs arról, hogyan él más MUNKÁBÓL.
2009. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!