Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hungarista ,vagy hasonló ,de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját. Ez miért van? A világ nagyrésze rosszabb helyre született ,mint mi és örülnének ha itt laknának. Miért "divat" mostanában utálni ezt az országot?
2011. júl. 14. 10:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nos, én is hangoztattam már az oldalon, hogy külföldre szeretnék menni, de mielőtt bárki beskatulyázna, egyáltalán nem arról van szó, hogy rühellem az országomat, teljes mértékben legalább is semmiképp sem. Hiszen szeretem a családomat, akik Magyarországon élnek, imádom a barátaimat, akik szintén itt élnek. Megveszek a magyar konyháért, a halászléért, a paprikás csirkéért, meg a lángosért. Szóval ha ezeket nem utálom, amik több más tényező mellett engem ehhez az országhoz kötnek, akkor logikus, hogy magát az országot sem utálom, és nem is fogom.


DE! Manapság már nem szabad itthon betegnek lenni - vagy hónapokat vársz a kezelésre, vagy maszek orvosnál csengetsz ki borsos összegeket a kezelésekért. Annak a pénznek a nagy része, amit te napi 8 óra munkával (bár gyakrabban már 9-10 órával, hogy valahogy sikerüljön törlesztened) megkeresel, nem is a Te zsebedbe vándorol. Elhiszem, hogy kell adózni, és valamiből fent kell tartani az államapparátust, de kérdem én: ezt biztos csak úgy lehet elintézni, hogy a politikusok juttatásai kivétel nélkül 6 számjegyűek? Az összefüggés azt hiszem egyértelmű.


És lehet, hogy külföldön sem sokkal rózsásabb a helyzet, ha pl. a politikát nézzük. De ha ott dolgozom, többet kereshetek, ami azt jelenti, hogy több pénzt fordíthatok a családom megsegítésére, többel egészíthetem ki nyugdíjukat. Szóval az, hogy valaki külföldre megy, még egyáltalán nem azt jelenti, hogy utálja a hazáját. Számomra legalább is nem azt jelenti. Köszöntem.

2011. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Persze ,ez teljesen így van.

Köszönöm a válaszokat!

2011. júl. 15. 23:24
 33/33 anonim ***** válasza:
Mert televan cigányokkal
2011. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!