Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hungarista ,vagy hasonló ,de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját. Ez miért van? A világ nagyrésze rosszabb helyre született ,mint mi és örülnének ha itt laknának. Miért "divat" mostanában utálni ezt az országot?
2011. júl. 14. 10:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6%
A többi se útálja hanem csak nem szereti mert szar a fizetés az árak meg nem nagyon vannak lemaradva a nyugatitól. Erre a legkivívóbb eset az orvosoké.
2011. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%

Én nem láttam itt olyanokat akik utálnák a hazájukat.


Csak aki nem turbómagyar, az a turbómagyarok szemében hazaáruló, és utálja a hazáját. Eh, hülyék!

2011. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kik azok a "turbómagyarok"?:D
2011. júl. 14. 20:29
 24/33 anonim ***** válasza:
6%

"Kik azok a "turbómagyarok"?:D"


Te is tudod. Pont azok akik lehúzták őt.

2011. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

"de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját"


nem hinném, hogy ez így lenne.

szerintem sokan azt nem szeretik, hogy alacsony bérért kell dolgozniuk, olyan árszínvonal mellett, ami egyáltalán nincs arányban pl az átlagfizetéssel.

nem is beszélve az egyéb problémákról.

2011. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
33%
Mert nagyon sok az olyan akik nem tudnak mit kezdeni magukkal, ezért aztán elkezdik szidni az országot meg a kormányt, mivel kell egy bűnbak a saját tehetetlenségük miatt. Vagy ott az a sok segélyen élő ember, akik szerint megint csak a kormány a hibás, miközben ha van is munka inkább élnek tovább a segélyből (már nem sokáig). Ezek az emberek utálják az országot, a kormányt, azokat az embereket akik sokra vitték, hiszen az mind csaló, tolvaj. Végső soron jönnek azzal hogy kimennek külföldre, mert ott majd megmutatják, de odakint is csak az marad meg aki tényleg jó abban amit csinál. Ha valakinek se szakmája, se tehetsége nincs, annak mindegy hogy hol él, nem fogja semmire vinni. Erre célzott Lázár is, amit szépen el is ferdítettek a tisztelt ellenzékiek, és ezáltal az emberek rosszul értelmezték az egészet.
2011. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
52%

"Erre célzott Lázár is, amit szépen el is ferdítettek a tisztelt ellenzékiek,"


Maradjunk annyiban, hogy fogalmazhatott volna jobban is.

Továbbá a mai napig nem magyarázta így meg, mint te....

2011. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
48%

MókaMester úrtól kérném hogy tanuljon meg olvasni mielőtt elkezd fröcsögni. Nem azt sérelmezem hogy megszorítások vannak, hanem a stílust amiben a döntéseiket lenyomják a nép torkán. Azt, hogy kiáll elénk a vízfejű Szíjjártó, felveszi az arcára azt a behízelgő pofátlan félmosolyát, és közli h ha tetszik ha nem, ez lesz. Na ezzel van nekem a problémám.


Azt meg továbbra sem értem hogy miért nem lehet felfogni, hogy LESZ@ROM mi van a világ szegényebb országaiban, nem, nem megyek el sem Indiába sem Észak-Koreába, nem érdekel az sem hogyha ott 5 ember eszik egy tál rizst, NÁLAM NEM EZ A MÉRCE. És szívesen pofán vágnám azt is, aki azt mondja, hogy ugyan a nyugdíjasoknak itthon lassan el kell dönteni hogy gyógyszert vesznek vagy kenyeret, de engem ez ne zavarjon, sőt ÉRTÉKELJEM, mert a világ sok másik országában még ilyen jellegű döntéseket sincs lehetősége meghozni sok embernek. Ennél nagyobb baromságot még nem hallottam. Tudtommal úgy halad előre a világ hogy a jobbra, többre törekszünk.


Amúgy meg egy szóval sem mondtam hogy utálom Magyarországot, sőt, nagyon is szeretem, ezér fáj hogy olyan amilyen.

2011. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
78%

Magyarország helyzete valóban kedvezőbb mint a Kongói Demokratikus Köztársaság(nincs malária, nincsenek milíciák-gerillák) kérdés azonban az hogy viszonyítási alapot jelent e Közép-Afrikához mérni magunkat. Nem vagyok egy olimpikon de egy féllábú, félkarú, vakhoz képest több esélyem van arra hogy 100méteres síkfutásban érmet szerzek Londonban.


Ellentétben a legtöbb harmadik világbeli országgal nálunk van adó, és járulékokat kell fizetni. Arányaiban ahhoz képest hogy mennyi adót fizet egy átlag magyar nem érzi úgy hogy annak megfelelő szolgáltatást kap. Egy átlag afrikai nem fizet adót, nem is kap semmit csak ami leesik az ENSZ segélyből.


Az hogy magyar vagyok egy tény. Ezt nem szégyellem és nem is vallom magam különbnek másoknál. Büszke vagyok Aranyra, Deákra, Jókaira, és elítélem a Szálasi és Rákosi féle bűnözőket.

2011. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
69%
Köszönöm, végre valaki érti.
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!