Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hungarista ,vagy hasonló ,de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját. Ez miért van? A világ nagyrésze rosszabb helyre született ,mint mi és örülnének ha itt laknának. Miért "divat" mostanában utálni ezt az országot?
2011. júl. 14. 10:25
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Azt kell mondjam ,hogy az előzővel egyet tudok érteni!

A válaszokat pedig köszönöm!:)

Amúgy meg akik azt mondják ,hogy szar ez az ország mert mindenki depis stb. pont azok alkotják általában ezt az általuk is gyűlölt réteget. Nem csak Szomália szegényebb ország... Ajánlom menj ki egy hónapra Indiába ,vagy Észak-Koreába. (durva helyek, és nagyon sokan laknak arrafele)

Azt hiszem jobban értékelnéd ,hogy itt élhetsz.

2011. júl. 14. 12:03
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem utálja. Vagy ha mégis van ilyen az csak valami lelki sérült toprongy beteg ember lehet.
2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
34%
Én nem utálom. DE viszont az oké, hogy vannak rosszabb országok mint a miénk, de az emberek mindig a jobbat akarják. Látjuk, hogy nyugaton jobban élnek mint itt. Akkor felmerül a kérdés,. hogy mi azért nem élhetünk úgy mert itt élünk. Mindenki szeretne jobban élni ezért tesz érte, ami lehet az, hogy oda költözik. Amúgy ez az ország csúszik lefelé. Egyre rosszabb. Nem csak az elmúlt 8 évben ahogy ezt a fidesz szereti hangoztatni, hanem az elmúlt 21 évben. Sőt az elmúlt 1 évben is. Egészségügy nem lesz, a kormány egyre jobban szétválassza a jobban keresőt és a rosszabbul.
2011. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

"Az én környezetemben senkit sem ismerek akiről tudnám hogy utálja Magyarországot."


Pedig itt a gyk-n is vannak, arról lehet megismerni őket, hogy állandóan arról beszélnek, hogyan és mikor húzzanak el innen.

2011. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Pedig általában pont azok az emberek akik mindig azt hangoztatják ,hogy el fognak menni maradnak itthon.. Nem tudom miért jó ez nekik.

2011. júl. 14. 15:58
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem Magyarországot. Itt van a családom, barátaim, és itt is fogok örök állomba szenderűlni!
2011. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá Magyarország! Szeretem ezt az országot!
2011. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
75%
Mi van akkor ,ha valaki nem szeret Magyaroszagon elni? Magyarorszagon szuletem ,nem eresztem az otthonomnak, nem voltak baratam(ez az en hibam volt mert sokaig olyan voltam mint egy sziget megszoktam hogy egyedul vagyok,de miután mar megprobaltam baratkozni ,de mar nem senki sem akkart a baratom lenni), csaladom nem volt, mert hamar meghaltak a szuleim egy csunya balesetben, edes apam tesverehez kerultem akik nehezen fogatak be, es akkor sem tartotak igazi csalad tagnak,csak egy pupnak,ezzek utan nem voltam valami boldog es nem volt nehez a hatamogot hagyni mindent es mashol egy uj eletet kezdeni tavol mindatol amitol szomorunak ereztem magam, nem Magyarorszaggal van a bajom hanem a rossz emlekkel,es itt Kanadaba van egy sajat csaladom ,egy kedves felesegem ,egy 8 eves kislanyom ,lettek barataim. Nekem ez hiányzott amim most megvan és nem a pénz miatt ,de azert jó hogy eltudom tartani a csaladomat, ha ezzek megletek volna Magyaroszagon ,akkor valoszinuleg nem megyek el.
2011. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%

ma 17:39


Te vagy mondjuk a 100 panaszkodóból az az 1, akinek a panasza jogos valamilyen szinten, mert az országtól és lakóitól nem kaptál sokat és nem köt ide semmi.


De neked sem kell gyűlölködnöd Magyarországgal szemben. Kanadai vagy, elégedett kanadai, kész. Ettől még nem kell minket utálnod.

2011. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
67%
Egy szoval sem irtam hogy utalom Magyarorszagot ,vagy az embereket,anyit irtam hogy nem eresztem az otthonomnak ,mert egyedul ereztem magamat ,es maganyosnak.
2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!