Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hungarista ,vagy hasonló ,de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját. Ez miért van? A világ nagyrésze rosszabb helyre született ,mint mi és örülnének ha itt laknának. Miért "divat" mostanában utálni ezt az országot?
2011. júl. 14. 10:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

"Nem vagyok hungarista ,vagy hasonló ,de feltűnt ,hogy itt szinte senki nem szereti a hazáját."


ITT igen. Odakint, az utcán nem. A GYK tele van lelki problémákkal küszködő emberkékkel, ezt ne feledd.


Ha valaki gyűlöli a hazáját, vagy a népet, amihez tartozik, az rendszerint pszichológiai problémákra utal. Önmagát nem tudja elfogadni az illető, és keresi a bűnbakokat. Elégedetlen önmagával, nem hajlandó elfogadni, hogy erről maga is tehet, ezért hibáztatja a világot. Pl. azt, hogy ide született, mert ha máshova született volna, biztosan elégedett lenne.


"A világ nagyrésze rosszabb helyre született ,mint mi és örülnének ha itt laknának."


Ez igaz, de a Magyarország-gyűlölők számára ez elfogadhatatlan állítás, ugyanis számukra a Magyarországgal szembeni gyűlöletnek fontos lelki funkciója van. Mihelyt el kellene fogadniuk, hogy nem élnek rossz helyen, végig kellene gondolniuk, hogy mi a valódi oka a lelki nyomoruknak és mit tehetnének magukért. Ebbe meg már fájdalmas belegondolni, mert fárasztóbb, mint a világ, a körülmények, vagy mások hibáztatása.

2011. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem divat utálni,ez akkora hülyeség hogy na. Csak sok unatkozó jobbikos már nem tud mit kitalálni. Senki sem utálja a hazáját,vagy legalábbis ha igen,akkor az olyan kicsi szám, hogy elhanyagolható. Nem a hazát utálják sokan,hanem azt a helyzetet ami ebben az országban van pl. munkanélküliség,alacsony bérek stb..
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
Azt kell mondjam, cigányok miatt.
2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert az évszázadok alatt felgyülemlett pesszimizmust csak tovább fokozza a jelenkor gazdasági és pénzügyi kilátástalansága, a létbizonytalanság, és az hogy új "vezetőnk", Herr. Viktor Orbán és miniszterei pofánröhögnek minket és olyan stílusban beszélnek a népet érintő megszorításokról, döntésekről ami elfogadhatatlan.


Arról nem beszélve, hogy nekem, amikor az országom megítéléséről van szó nem Zimbabwe, Szomália vagy Thaiföld a mérce. Elhiszem hogy ők boldogak lennének itt, de ez engem viszont nem érdekel, és ha érdekelne se boldogítana.


Erről a kérdéskörről írtam egyébként a disszertációmat, ha tényleg érdekel amit kérdeztél szívesen megmutatom.

2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

A norvégok is, miután a szegény üldözött cigányok kitelepedtek, és elkezdtek lopkodni, azt írták ki az üzletekre, hogy MAGYAR, NE LOPJ!

És a cigányok most ezzel dobálóznak, hogy még hogy ők a rosszak, mikor Osloba is kiírták hogy a magyarok lopnak nem a cigányok. Kinyílik a bicska a zsebemben!

2011. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem Magyarországot utálom, hanem az - átlagosnak mondható - mentalitást, amelyet természetesnek gondolnak az itt élő emberek.


A mindenkori államigazgatás szélhámosságait, hazugságait.

Az irigykedést.

A kekeckedést.

A gáncsoskodást.

A megmagyarázást.

A széthúzást.

A képmutatást.

Mások lenézését. "- Mindenki hülye - rajtam kívül!"

Az együgyűséget.

A hosszú távon gondolkodásra képtelenséget.

A mások kárára nyerészkedést.

A szélhámosságot.

A TÉT NÉLKÜLI (!) hazudozást.

A tömeges fogalomtévesztést.

A kiskapuk kiskapui, diszkriminatív akadályok gyártását - és kihasználóikat.


"Miért pont éppen én?"

"Jól kib@sztam vele!"

"A kurv@ anyját!"

"Ki vagy TE?!"

"Elmegyek betegállományba - és azt csinálnak, amit akarnak!"

"Ezt nem vagyok hajlandó megcsinálni!" (-MUNKAHELYEN!)

"Csak akkor, ha..."

"Nekem JÁR!"

"Dolgozzanak a hülyék!"


Dióhéjban...

2011. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem Magyarországot.
2011. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Az én környezetemben senkit sem ismerek akiről tudnám hogy utálja Magyarországot.
2011. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Itt vannak a barátaim, ezért szeretem Magyarországot.
2011. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%

én szeretem a hazámat (Magyarországot)


kedves kib@szott kmd:

ha már politikusokkal dobálózol, nem tudom ki mondta 2007-ben, hogy "el lehet menni ebből a kur*a országból, ha nem tetszik", meg hogy "elk*rtuk"


meg egyébként gyurcsány meg bajnai szerette osztogatni a megszorításokat, vagy már elfelejtetted?

2011. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!