Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások is vannak itt hátrányos...

Mások is vannak itt hátrányos helyzetű munkanélküliek?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért nem fogunk össze?Miért hagyjuk azt,hogy a kormány bármit megtehessen velünk?Együtt sokkal erősebbek lennénk.Valami olyan fórum (vagy közösségi oldal)kellene,ahol lehetne szerveződni,és meg lehetne beszélni a dolgokat,és tudnánk egymásnak segíteni!
2011. jún. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
64%

15:28!

36 évesen, álláskeresőként szeretnék tovább tanulni.Esetleg valami ötleted lenne számomra, hogy hol találnék olyan felsőoktatási intézményt, ahol képzőművészti érzékemet fejleszthetném és támogatást kapnék a tankönyvekre, valamint utazásra? Gondoltam, megkérdezem, mivel nagyon tájékozottnak tűnsz a témában.Sajnos, csak az ingyenes képzést tudnám vállalni, másra nincs keret, mivel nem vagyok tehetős cégvezető, a kevés jövedelmem a létfenntartásra kell.De olyan sokan állítják itt, hogy a tanulásnak nincs semmi akadálya, hátha előáll valaki egy érdemi ötlettel.

Szívesen elvállalnék bármilyen munkát, amihez szépérzék és kreativitás szükséges, csak ne legyen az ország túlsó végében, mivel a gyermekem még iskolás. Jaj!Pardon!Ez nagy hátrány, igaz?

2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
17%

Nálad az önbecsülés azt jelenti, hogy inkább sorban állsz 30.000 segélyért, mint hogy 80.000-ért elmenj dolgozni?

Hát, a sajátodén kívül más megbecsülését ezzel nemigen vívod ki.

2011. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

""Ez egy rendes környék, nem a te fajtádnak való. Már ha érted. :)



Rendes környék?

Pubikám, nem te szereted a minimálbér környéki dolgokat?

Kíváncsi vagyok hogy a minimál átlagú környék mennyire lehet steríl. Megjegyzem semmi bajom a szegénnyekkel, csak sajnálom őket. Mert sokan sokkal jobb sorsot érdemelnének a kitartásukkal. De nem laknék azon a környéken!


Az én fajtám?

Egy 140m2 nagy vidéki város lakója vagyok, van egy M vítóm, szeretek 9kor kelni. És egy minimálér ezekről nem mondok le, ha tetszik neked ha nem.

Inkább feketézek, okoskodom, ügyeskedem, és majd ha lesz ismét értelme felkelni 6kor, akkor felkelek.


Ennyire egyszerű!

2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

20:06

Tudod, mit mondanának a görögök erre a minimálbérre?

Csak ők szerencsésebbek, mert ott úgy látszik, más a mentalitás...

2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

""Nálad az önbecsülés azt jelenti, hogy inkább sorban állsz 30.000 segélyért, mint hogy 80.000-ért elmenj dolgozni?

Hát, a sajátodén kívül más megbecsülését ezzel nemigen vívod ki.



Nem akarok a párbezsédbe belerondítani.

De a te bajod hogy végletekben gondolkodsz.


Vagy ez vagy az.


Csak hogy ez nem így van.

Sokan nem mennek el segélyért és minimálért sem dolgoznak. Csak valami fekete szürke üzletelgetést munkát, okoskodást csinálnak.


Én nem lakom rosz helyen, de a szomszédaim nagyrésze üzletel és okoskodik, vagy féllegálisan vagy engedély nélkül. Ugyanis akkor van értelme dolgozni, ha munkával többet keresel, addig minek?

2011. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

20:10


Hibát követsz el, ha messzemenő következtetést vonsz le abból, ha veled ellentétben nem nézem le a kis keresetűeket.


Én egy 140m2-nél jóval nagyobb város lakója vagyok, a Vito pedig soha nem volt egy irigylésre méltó presztizsautó, ellenben egy jó kis teherkocsi, gratulálok hozzá. Szurkolok neked, hogy ne kelljen eladnod.

2011. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

""Vito pedig soha nem volt egy irigylésre méltó presztizsautó, ellenben egy jó kis teherkocsi


Lehet vele pííííízt keresni, hogy ne várjam a minimálos ajánlatokat!!

2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Amint latod kerdezo,jol feldobtad a labdat,csak az a gond,hogy itt sok olyan emberke van aki az anyuci meg apuci hatan elvegzett egy egyetemet. a diplomaval egy hatalmas onteltseget es egot is kapott. Sokan eletukben egy orat sem dolgoztak , mindenuk meg van, nem tudjak azt aterezni milyen az amikor 10-25ev utan valik valaki munkanelkulive

ES ha bele gebed sem talal olyan munkat amibol megelhet.

Sokan ossze tevesztik a munkakerulot a munkanelkulivel.

Ez nagy hiba de a vezetes is igy allitja be,ezert van a nagy ellenszenv.

2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:33

Végre valaki, aki átlátja a problémát.

2011. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Koszonom In Cannabis Veritas .
2011. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!