Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szomszédos országok miért...

A szomszédos országok miért magyar ellenesek?

Figyelt kérdés
Ukrajna, Szlovákia, Románia....melyik háborús bűneinkért? Ha ezekért, akkor a németekkel miért nem csinálják ezt? Ők aztán megtették a magukét, mégis, amikor lent vagyunk a Balatonon nyáron, nem egyszer hallani olyanról, hogy a magyarokat ki se szolgálják az étterembe, ha feltűnik egy németül beszélő csapat, csoport, család, úgy nyalják a seggüket. Ha kimegyünk Szlovákiába ott is megesett már párszor, hogy a magyarokat nem szolgálták ki az étteremben, bárban.
2009. márc. 25. 09:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

Ausztriában élő magyar vagyok, és személyesen egyetlen erdélyi magyart sem ismerek, mégis úgy tűnik, hogy eléggé egybevág a véleményem az erdélyi magyarokéval. Tehát szerintem nem kellene általánosítani, ill. nemzetekben megnevezni, hanem egyéni szinten gondolodni a dolgainkról, azokra megoldást keresni. Remélem, segítettem véleményemmel azoknak, akiknek a kérdés problémát jelent.

tegnapelőtt 12.30, ma 11.59es

2009. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
51%

Fenyegetőzünk, fenyegetőzünk!? És akkor mi lesz, ha nem felejtesz?

Még jó, hogy az ilyen hozzáállsáúk nem kapnak "ingyen" állampolgárságot, hisz mire fel, meg se érdemlitek! Egy valaggal 2 segget és ugyanolyan és annyi jogot akartatok volna, mint az, aki itt él és dolgozik és fizeti a járulékokat?

Az erdélyi menekült osztálytársam sorra vette fel a támogatásokat minden egyes tanévben, mert hogy szegény csóró, segítségew. Igaziból, csak behazudták és ő is és tesója is lakást kaptak 18. szülinapjukra. Ezeken aztán volt mit támogatni!

2009. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
Nem ugyanannyi jogról van szó, mint az aki ott él és ott fizet járulékot. Arról van szó, hogy itt meg vannak dolgok, amit anyanyelveden nem tudsz intézni. Pl. jó ideig a saját esküvődön nem mondhattad ki a boldogító igent. Neked tetszene? Nemhogy két lovon ülünk egy seggel, hanem az nincs ahol a seggünk stabilan megálljon - és ti pofáztok?! Jogokról? Na az ilyenekért vagyunk nem magyarellenesek, hanem pannonmagyar-ellenesek.
2009. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
38%
Egyéni probléma. Mi közünk hozzá? Csak az, hogy Ti is tudtok magyarul? És?
2009. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
55%
Más országok, akiket így szétcsatoltak, hogyan oldották ezt meg?
2009. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim válasza:
100%
Na, látod, meg is válaszoltad: egyéni probléma, hogy mi itt magyarellenesek vagyunk. Pont annyira, mint az, hogy te azt mondod, egyéni probléma, hogy mi tudunk magyarul. Szerintem te vagy magyarellenes, és ha erre jön a válasz, fel vagy háborodva. Bocs, de megérdemlitek. Amúgy én eléggé ki vagyok ábrándulva az anyaországi polgárokból, mert önzők és szűklátókörűek. De ez egyéni probléma. Mindenképp, a saját oldalatokon kell keresni a magyarellenesség okát. Nem a szomszédban. Ja, és nyugodtan ülhettek otthon. Erdély nem pannonoknak való világ!
2009. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
55%

Akkor mér zavar, hogy nem szavazták meg, hogy állampolgár lehess, ha túl gáz nép vagyunk Nektek?


Azért verik a környező országokban a magyarokat, mert én itthon nem jól állok hozzá a dolgokhoz és ezt a környező országok jól látják és jól megruházzák akik ott magyarul beszélnek?


Aki itteni magyar azon se segít senki, ha kínja van. :(

2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
Óóó, de hát már RÉG nem zavar :-). Mi nem kellettünk, simán túltettük magunkat rajta. Most is ti jöttetek a kérdéssel, hogy miért vagyunk magyarellenesek. Akkor mi van?!
2009. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
A kérdés arra vonatkozott leginkább, hogy miért a sok magyarverés.
2009. márc. 30. 17:27
 60/70 anonim válasza:
100%
Ez nem fenyegetés volt!!! Nekünk nem a jogok kellettek volna, hanem, hogy a magyarok elismerjék, hogy igen is hozzájuk tartozunk, de ezt megtagadták. Ez nem nekem esett a legrosszabbul, hanem a nagyszüleimnek, akiknek még félre van téve a régi személyijük és az ellenőrzőjük, amiben azt írja, hogy magyar állampolgárok voltak. Arról nem mi tehetünk, hogy a határokat hordozták. Ti mondjátok magatokat nagy magyarnak, mikor saját népeteket megtagadjátok!!! Ha vissza akarnak menni szülőföldjükre, akkor elkülditek, de minden más népet beengedtek és nyaljátok a seggüket.
2009. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!