Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hihetetlennek,...

Csak én tartom hihetetlennek, hogy sokan még mindig nincsenek tisztában azzal, hogy a mostani szar helyzetért csakis az MSZP-SZDSZ a felelős?

Figyelt kérdés

8 év alatt szétlopták az országunkat. A GDP 30 százalékával növelték az államadósságot, az állami vagyonok nagyrészét elprivatizálták. Csak azokat hagyták meg, amelyek veszteségesek. Munkahelyteremtés helyett munkahelyeket szüntettek meg. Hatalmas megszorításokat vezettek be, azzal hitegettek minket, hogy most 2 évig rossz lesz, azután meg 2 évig jó. Közben a megszorításokból, privatizációkból és hitelekből összejövő pénznek egyszerűen lába kélt. Mindkét kampányt végighazudták, amikor nyertek. Mindennek az ellekezőjét csinálták. Kiszivárgott az öszödi beszéd, amikor gyurcsány (szándékosan írom kisbetűvel) saját maga mondta, hogy "elkúrták".


Ezek ellenére még mindig vannak olyanok, akik rájuk szavaznak, és a Fideszt és más pártokat okolnak a mostani helyzetért. Ezt én egyszerűen felfoghatatlannak tartom.

Ti mit gondoltok?


2011. jún. 19. 22:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
67%
Azt gondolom, hülye vagy, ha mindent egyetlen pártra akarsz fogni. Lehet fényezni a többit, de a mocskot te sem tudod lemosni róluk...
2011. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Ozmium42 ***** válasza:
50%
Az MSZP-SZDSZ nem egymaga a felelős, hanem a Fidesz is, és a többi. Van ezeknek egy közös vonása...
2011. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
38%

Én is úgy gondolom, hogy hülye vagy. A jobbik eset, hogy csak Fidesz bérenc aki idejár hergelni az embereket.

Miből gondolod, hogy a szoci 8 év alatt a fineszesek nem loptak semmit?

Miért hiszel a Fidesznek?

2011. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
45%
igazad van, Kérdező. De a mszp/szdsz-vel még nagyobb volt a baj a szétlopásnál is: ki akarták árusítani az országot.
2011. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
81%
Tények: mszp 8-éve alatt azokelőtt soha nem látott mértékben nőtt az államadóság!!!
2011. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Nem csak Te látod így, - mások is bekötött szemmel járnak-kelnek az országban, és nem képesek feldolgozni agyilag, hogy a "reformkori politikusokat" - 1989 -ig VISSZAMENŐLEGESEN ( :) ) - "ki kell bombázni" az államigazgatásból, mert ezek mindent, mindenkit szolgálnak, csak az itt élő, magyar lakosságot nem.
2011. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, hogy a fidesz csak 2002-ig visszamenőleg meri bolygatni a dolgokat. Ez nem tűnt még fel senkinek?
2011. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
77%

Az összes 45 utáni kormány benne volt ebben, ezzel az erővel mindenkit felelősségre kellene vonni.


1996 és 2000 között mindenki tartotta magát a Bokros csomaghoz, utána meg elkezdték szórni a pénzt a kormányok, ugyanazt csináltuk mint a görögök, hamis adatokat közöltünk az Unióval, az embereket hamis biztonságérzetbe ringatták aztán 2006-ban kiderült hogy baj lesz és 2008-ban baj is lett.

2011. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Vologya


Nem tudom mit értesz te a "pénz szórás" alatt, mert 2002-ig, a kormányváltásig CSÖKKENT az államadósság, és nőtt a GDP.

2011. jún. 22. 12:44
 30/43 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit értesz te a "pénz szórás" alatt, mert 2002-ig, "

2001-től kezdett el nőni.

2011. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!