Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hihetetlennek,...

Csak én tartom hihetetlennek, hogy sokan még mindig nincsenek tisztában azzal, hogy a mostani szar helyzetért csakis az MSZP-SZDSZ a felelős?

Figyelt kérdés

8 év alatt szétlopták az országunkat. A GDP 30 százalékával növelték az államadósságot, az állami vagyonok nagyrészét elprivatizálták. Csak azokat hagyták meg, amelyek veszteségesek. Munkahelyteremtés helyett munkahelyeket szüntettek meg. Hatalmas megszorításokat vezettek be, azzal hitegettek minket, hogy most 2 évig rossz lesz, azután meg 2 évig jó. Közben a megszorításokból, privatizációkból és hitelekből összejövő pénznek egyszerűen lába kélt. Mindkét kampányt végighazudták, amikor nyertek. Mindennek az ellekezőjét csinálták. Kiszivárgott az öszödi beszéd, amikor gyurcsány (szándékosan írom kisbetűvel) saját maga mondta, hogy "elkúrták".


Ezek ellenére még mindig vannak olyanok, akik rájuk szavaznak, és a Fideszt és más pártokat okolnak a mostani helyzetért. Ezt én egyszerűen felfoghatatlannak tartom.

Ti mit gondoltok?


2011. jún. 19. 22:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
2011. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
59%

Csak én érzem úgy, hogy az alábbi kérdést ugyanaz az orbánfan tette fel, aki ezt is?


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__190..

2011. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ez a kedvenc grafikonom:

[link]


Gyűjtöm a rá adott szoci válaszokat. Ötletesebbnél ötletesebbek.

2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

<covenant>


Igen, én tettem fel azt a kérdést is.

Problem?

2011. jún. 19. 23:32
 15/43 anonim ***** válasza:
61%

<covenant>: teljesen igazad van. A kedves kérdező meg tök vak, vityó rendesen megvezette, nincs mit tenni.

viktorka miért nem tudja kimondani, hogy "elkúrtuk"? Naponta mondhatná, csak nagyobb az egója, az ő szájából ilyet soha nem fogsz hallani. Egy tényt nem tudsz felhozni a fidesz mellett, ami olyan jó lépés lett volna részükről, úgyhogy nem tudom, akkor mire fel kampányolsz itt.

2011. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
59%

"Csak én tartom hihetetlennek, hogy sokan még mindig nincsenek tisztában azzal, hogy a mostani szar helyzetért csakis az MSZP-SZDSZ a felelős?"



A Fidesz legalább annyira felelős, sőt inkább nagyobb részben. Kártékonyságuk felülmúlhatatlan, mégis kormányra szavaztátok őket.

2011. jún. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
23%

Ne tegyél fel ilyen kérdéseket kérdező nem látod, hogy mennyire csököttek az ellendrukkerek. Orbán minimum 8 évet ha nem 16-ot, mert nincs most nála megfelelőbb.

Addig jó nekünk magyaroknak, amíg a balliberálisok vinnyognak és átkozódnak.

2011. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
49%
Az tény hogy nincs nála megfelelőbb, a baj az, hogy ő is csak annyira megfelelő mint Gyurcsány meg a többi. Szóval nincs megfelelő választási lehetőség.
2011. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
54%
Ha megkérdezhetem kedves kérdező, Orbánnak honnan van annyi pénze? Mert 89-ben még csak egy csóró cigánygyerek volt. Elmondom: Ő is odajutott az államkasszának nevezett fazékhoz, és osztozott belőle gyurcsánnyal meg a haverjaival. Most meg már ő az ország megalomániás cigányvajdája.
2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
36%

ma 11:07:

Ment a zöld kéz. Szebben megfogalmazni se tudtad volna.

2011. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!