Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg jobb lenne, ha megtisztulna az ország.

Az ilyen gondolkodás csak hátráltatja a cselekvést.

2011. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 titak ***** válasza:
23%

Én például nem csalódtam. Nem is vártam mást. Jót főleg nem. :(

Még emlékszem az előző kormányzásukra.

2011. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
hát hosszú távon hozzád hasonló leépülés várható az mszptől :):):) a még megmaradt szép vidékeinken is... de talán most már változás lesz végre, úgy tűnik...
2011. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Nem volt semmijen befolyásom a kiszben csak tag voltam, még csak nem is önként lettem tag hanem némi ráhatással az akkori minkahelyemen de nem bántam meg életem egyík szépemlékü korszaka volt.Tudja ezt az ov és gyf is mivel egyidőben voltunk kiszesek csak akkor még nem ismertem őket.
2011. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%
Én már évekkel ezelőtt csalódtam bennük, ahogy ez egész korlátolt, sznob "polgári-nemzeti-konzervatív" oldalban. Ettől még nem lettem se baloldali, se liberális, egyszerűen csak ideológiamentes életet élek.
2011. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!