Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
87%

nem, szerintem ép eszű ember ilyesmikre számított

egy olyan választás, amit hallgatással lehet csak megnyerni, nem tartogat túl sok jót. majd 4 év múlva megint szavazzatok az mszpre mert a fideszben is csalódtatok...

2011. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim válasza:
43%
Nem csalódtamm benne, mert a FIDESZ egy csicska
2011. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
50%
A rendszer váltáskor a fideszt egy fiatal nagyreményü új pártnak tartottam,de nagyot csalódtam bennük mivel egy igazi korrupt és hazug párt lett na nem külömb a többi 'gengszterváltó" párt sem hiszen a többnyire szinte mindannyian vagy kiszesek vagy mszmp tagok voltak, beleértve a fideszt is.
2011. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
ui: anno én is kisz tag voltam és nem szégyenlem csak én nem lettem jó pénzért köpönyeg forgató, én nem voltam képes elárúlni a választókat, magyar népet!
2011. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
Miért, KISZ tagként te ekkora befolyással rendelkeztél?
2011. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
52%

Nem csalódtam. Erre számítottam. Több év kell, hogy látszódjon a javulás, de jó irányba halad az ország.

Fidesz-elleneseket egy külön megyébe költöztetném, hogy megmutassák, hogyan kellene csinálni. Megérdemelnék. Egyetlen párt, aki tovább lát a mától és a holnaptól. Az mszp-t csak a ma érdekelte. Hogy, amit ma el tud adni, zsebre tud vágni, azt gyorsan meg is tegye. Nehogy holnap már ne legyen rá lehetősége. Nézz körül, mennyi gyár, vállalat, cég épülete lett az enyészeté. Mindent elherdáltak.


Az, hogy nagyon sokan nem tudnak kitörni a saját nyomorúságukból, azt nem a pártra kell fogni. Hozzáállás kérdése. Sokan csak a problémákat gerjesztik.


Mennyi ember él jogtalanul segélyen, rokkantnyugdíjon, na meg a rendőrök... Végre történik már valami ebben az országban!

A csoda az lenne, ha 4 év alatt sikerülne látványos javulást elérni, és a sok ingyenélőnek a kedvére tenni. És mivel ők vannak többségben, így persze nagyobb a hőbörgő tábor is.

2011. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
33%

21:58

Én meg az ilyen zsideszeseket költöztetném tel avivba.

Az életszínvonalon egyébként jól látszik milyen irányba haladunk.

2011. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
92%

Igen, látszik, hogy mennyire jó irányba haladunk.

Nem vesznek fel már annyian kölcsönt, nem költik el előre a meg nem keresett pénzüket. Ez már egy jó jel! Mennyi család tömte a bankokat, most meg sírnak. Gondolkozni kellett volna. És te milyen életszínvonalra vágysz? Csak azt kaphatod, amit megérdemelsz, amiért megdolgozol.

2011. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
55%

22:16

"Nem vesznek fel már annyian kölcsönt"


Á nem csak az imf 3% kamatra adott volna az okos Orbán király meg államkötvényeket adott el KÜLFÖLDRE 11% kamatra. Ki fogja ezt visszafizetni szerinted?

Ezen kívül lenyúlta a magányugdíjpénztárakat amihez gyakorlatilag semmi köze nem volt mert EGYÉNI megtakarítások és most ebből dőzsöl.


"És te milyen életszínvonalra vágysz? Csak azt kaphatod, amit megérdemelsz, amiért megdolgozol"


Én megdolgozok érte, csak az a baj hogy Németeknél cirka 10X ennyi egy magamfajta képzettségű bére mint itt. Nem csoda, ha az emberek nem Királyországban képzelik el a jövőt hanem kifelé kacsingatnak. Itt meg majd az ilyen magadfajta szájhős fidesz fanok maradhatnak azt rájönnek, hogy savanyú narancs az Orbánia.

2011. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 Gauldoth ***** válasza:
66%
Csak azért, neked írom, aki engem észként kértél fel válaszra; nincs eszed, mert szerinted a 13. kerület, ahol most MSZP-s irányítás van, ugyanúgy mint mondjuk 1 évvel ezelőtt az ország nagy részén, a legszebb vidékeken is, úgy állítottad be, mintha az MSZP hanyagolta volna el egyedül, és ők vitték volna oda a cigányokat.
2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!