Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
52%
17:29-es nagyon jól összefoglalta. Én is kb ezt gondolom.
2011. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 Gauldoth ***** válasza:
21%
Ti Fideszesek, hogy el vagytok varázsolva... De nem írom le mégegyszer miért. De annak aki arról ír, hogy milyen az MSZP-s vezetésű kerület, annak üzenem, hogy ha ennyi esze van akkor inkább ne írjon semmit.
2011. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
65%
22.56 Látom neked sincs valami sok!
2011. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:

Nem, tudtam, hogy olyan szar állapotban volt/van a gazdaság, hogy nem nagyon lehet itt csodákat tenni.


Egyszerűen nem maradt termelésünk, semmi ami értéket teremtene. Politikus legyen a talpán, aki ebből össze tud hozni valamit.


Egyszerűen szar minden és szerintem még egy államcsőd előttünk van, mert semmi bíztató jelet nem látok, hogy a tendencia megfordulna.

2011. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
29%

"Egyszerűen szar minden és szerintem még egy államcsőd előttünk van, mert semmi bíztató jelet nem látok, hogy a tendencia megfordulna."


És ennek az államcsődnek a kialakulásában komoly szerepet vállal a fidesz elcseszett gazdaságpolitikája.

2011. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
50%
Fideszre szavaztam, mert úgy gondoltam, hogy hiába fogatjuk elölről hátulra majd fordítva az étlapot, náluk jobb párt nincsen, amivel azonosulni tudnék és amelyiknek esélye van bejutni a parlamentbe. Amit tettek azóta, nagyjából ugyanannyi dologgal értek egyet, mint amennyivel nem. Ami nem tetszett: 1. egykulcsos szja, mert progresszív adóra lenne szükség az egyre növekvő társadalmi különbségek miatt 2. IMF-fel és EU-val szemben gyenge fellépés, rossz tárgyalópozíció, mert nem csak a tagállamok vannak az EU-ért hanem az EU a tagállamokért. 3. Matolcsy ominózus nyilatkozata 2010. júniusában, amikor zuhant a forint a devizahitelesek kárára 4. társasági adó változás se tetszik, jobban tetszett a 2 kulcsos rendszer, mert így több adót perkáltak a multik 5. MOL visszavásárlásánál jobb árat kellett volna kialkudni, ha Bajnai-kormánynak sikerült akkor az Orbán-kormánynak miért nem? 6. A tegnapi akció nagyon nem tetszett, hogy elvették a rendőrök mobilját, meg pont a tüntetés napjára hívták be őket melózni, ez a banánköztársaságokban divat
2011. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
37%
Én tudtam, hogy igazából egyik párt sem különb a másiknál,mindnek a saját zsebe tömködése az legfontosabb, de a fideszről úgy gondoltam, családbarát, legalábbis még anno így próbálta beállítani magát, úgyhogy még viszonylag szimpatikus volt.Hát, most kiderült , hogy egyáltalán nem az!De én nem szavaztam sem rájuk, sem másra, még szerencse.Egyébként egyre nagyobb csalódás, mert hogy az előző kormány sok mindent tönkretett az biztos, de hogy a fidesz még a rosszat is tovább tudja rontani, az már maga a katasztrófa!
2011. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:

ma 10:36


Egy olyan helyzet állt elő, hogy egyszerűen nem lehet jót tenni, csak szart. Egészen biztosan szerepet játszott a Fidesz gazdaságpolitikája is, de oda jutottunk, hogy már nincsen jó döntés. Ha megszorítasz, az emberek az utcán szétszednek. Ha lazítasz, államcsőd lesz.


Egyszerűen összedől az épület magától, és ezt nem lehet megállítani, mert nincs fedezet, érték az országban, ami volt, az már kiment innen.


Nem maradt már semmink, el fogunk veszni. A pénzünk hamarosan semmit se fog érni, mindenki földönfutóvá válik egy pillanat alatt.

2011. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
És vajon miért állt elő ez az áldatlan helyzet?Eldőzsölték az ország pénzét, az eladott gyárakat, munkahelyeket, és most másokat szorongatnak a saját hibájuk miatt!Ha azt tudták, hogy hogy kell eladni az üzemeket, akkor találjanak megoldást arra is, hogy hogyan rángassák ki az országot a béka segge alól!Csak ne a mi kontónkra...
2011. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
89%

Gauldoth válasza:


Ti Fideszesek, hogy el vagytok varázsolva... De nem írom le mégegyszer miért. De annak aki arról ír, hogy milyen az MSZP-s vezetésű kerület, annak üzenem, hogy ha ennyi esze van akkor inkább ne írjon semmit.

Na mondjad Mr Ész, miért nincs eszem ? mert a valóságot látom és leírtam? Mi ezzel a problémád Mr ész ?

2011. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!