Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Csalódtál-e a FIDESZ-ben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
72%
eleve erre számítottam, így nem csalódtam
2011. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
61%

Mit ígértek a választásokkor:

1. Megemeljük a Gyes-t, családi pótlékot; 200 Ft-al kevesebbet kapok Január óta!

2. Két hét alatt nagyobb lesz a közbiztonság; HOL?

3. Megsegítjük a devizahiteleseket; 2 hülye nyilatkozat + elhajtották IMF = svájci frank az egekben + a mostani látszat-segítség; /nem érint, még a szocik moratóriuma előtt rátenyerelt a bank a házamra, most perelem vissza/

4. Megőrizzük a nyugdíjak értékét; Magánnyugdíj-pénztárak lerablása, nyugdíjreform,


Kb ezek amik miatt nem csalódtam, mert el se hittem az ígérgetéseiket.

2011. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
65%
Én is a pesszimisták között voltam, úgyhogy nem is csalódtam.
2011. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
39%
Ezt tényleg a legjobb indulattal kérdezem, nem akarok felhúzni senkit.Ha mindenki úgy állt hozzá, hogy ez nem lesz jó, akkor kitől kaptak ennyi szavazatot????
2011. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
14%

Nem bíztam bennük. De ez tűnt a kisebbik rossznak. Aztán nagy pozitív csalódás ért, amikor odakint nagyon határozottan, ellentmondást nem tűrően kiállt a magyarokért, úgy ahogy már nagyon régen kellett volna. Viszont azután csak még nagyobb negatív csalódás volt, amikor mégis minket köpött arcul, és mégis behódolt nekik.

35f

2011. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
43%
11.14 Tényleg azért kérdezem, mert nem tudtam beazonosítani, hogy miről van szó.Határon túl vagy, ha jól értem, de mi volt ez pontosan?Tényleg csak megérteni akarom, nem kötekedni.
2011. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
28%
Konkrétan, amikor a médiatörvény miatt támadt ránk az összes fröcsögő szájú uniós megmondóember. És ennek kapcsán tett felszólalásában nem csak a törvény, de a nemzet mellett is nagyon határozottan kiállt. Komolyan jó volt hallgatni, hogy VÉGRE VALAKI a nemzetért áll ki, nem a nyugatiak valagát nyalja, miközben minket tipor el. Aztán kiderült, hogy kamu volt...
2011. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
1%

"A kérdező kommentje:

Miért sunyi?"


Tessék, itt egy tanmese, napjainkból, és rájössz (vagy nem, de ez már a te hibád):


[link]

2011. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
74%
Hogy egy klasszikust idézzek: Mi az hogy? Nagyon is!
2011. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem csalódtam- Ilyen jól és helyesen még egyetlen kormány sem irányította az országot mint a mostani! Így kellet volna csinálni már az előző kormányoknak is, most nem a béka se@e alatt lennénk! A rendőrők tűzoltók háborognak a nyugdij miatt. Egyik haver 2-éve ment nyugdijba (rendőr) a nyugdij mellet (125-e ft) 12 - 24 órás biztonsági őrséget vállalt az egyik helyi cégnél (110-e ft) ezt főmunkaidőben miért ne tudná megteni? Ja akkor már őreg és alkalmatlan, csak nyúgdij mellet nem!
2011. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!