Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál kedves Fidesz...

Csalódtál kedves Fidesz szavazó, vagy kell még azért idő a Naaaaagy fellendüléshez?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazókat kérdeznék, hogy jobban élnek e, és meg vannak e elégedve a kormány hatékonyságával.
2010. júl. 17. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
A Jobbikra szavaztam de 2 hónap alatt nem lehet helyrehozni egy országot. :) Ha 1-2 év múlva se látszik semmi, akkor majd joggal fel lehet háborodni.
2010. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
kár a gőzért. kell nekik még idő. olyan 3-6 év kb.
2010. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nananananaaaaaaaaaaa, mi volt az ígéret?
2010. júl. 17. 12:14
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom mi volt az ígéret, de ha a Jobbik, vagy az MSZP győzött volna, szerintem azok se tudtak volna a helyükben ennyi idő alatt túl sok mindent tenni...
2010. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
előző (3.) hozzászóló jellemzi a tipikus fideszest. mindig terelnek, sosem arról beszélnek, hogy a fideszük mit tett mit tett volna mit fog tenni, stb hanem arról, hogy a "másik párt(ok) is/sem"
2010. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
persze lehet az is, hogy nem fideszes, de mind1 a legtöbb fideszbirka pont ugyanígy gondolkodik és "érvel", amúgy az ígéret tök mind1, nem fog leesni neki még jópár évig, csak akkor amikor sokkal szarabbul fognak élni. de tudod a fidesz olyan mint a régi kommunisták. akik hosszú éveken át hülyítették a népet, hogy "még egy kicsit kell várni, a gyerekeiteknek már jó lesz, nah még egy pár év..." bedőlnek, meg is érdemlik. szerencsére engem nem érint annyira. én megcsinálom a szerencsémet bármelyik kormány alatt, majd röhögök a sok balfszon akinek elúszik mindene az általa megszavazott kormányok miatt.
2010. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Én se elsősorban a kormánytól várom a megoldást, de annak nagyon, nagyon, kimondhatatlanul örülök, hogy az a rohadt szemét tolvaj zs... banda eltűnt a balfenéken! Azért meg külön pezsgőt bontottam, hogy vége a vérszívó szadesznek meg a bokros ibolykáéknak!


Egyébként két számomra nagyon hasznos intézkedést már hozott az új kormány: eltörölte a közig. versenyvizsga kötelezettséget, és feloldotta az államigazgatási létszámstopot.

Mind a kettő ocsmány, értelmetlen intézkedés volt, ami csak a pályakezdők helyzetét nehezítette még tovább, míg a régi kádereket bebetonozta.

2010. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

Én lennék a 3.

Mindenki eldönthette áprilisban hogy kire akar szavazni, az emberek többsége úgy döntött, hogy most a Fidesznek ad bizalmat. Lehet, hogy mint itt írtátok, néhány év múlva rájövünk, hogy nem kellett volna, de majd négy év múlva megváltoztathatjátok a mostani helyzetet. Addig meg nincs miért pattogni...

2010. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:22

Én vagyok azt hiszem, hogy az első. Utoljára 2006 ban szavaztam a Fideszre. Nem értem hogy mit akartok 2 hónap alatt.

2010. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

nézzük. pl amit ígértek, de nem is az ígéretek betartásának hiány az amit észre kellene vennetek, hanem az a sok dolog amit csinált a 2 hónap alatt.


pl a sok pártkatona beállítása iszonyú fontos pozíciókba. olyan helyekre ahova maximálisan szekértelem nélküli embereket állít be. kezdve az alkotmánybírósággal. jó lenne észrevenni, hogy ezek a tettek nem azt a célt szolgálják, hogy neked nekem jobb legyen az országnak, hanem csak a hatalom megerősítést.


Melyik kormány tenne ilyen intézkedéseket aki tisztességes és az ország érdekeit nézi? nekem lesülne a pofámról a bőr, ha azt papolnám, hogy a nép érdekében és akkor totál szakértelem nélküli pártkatonákat állítok be mindenhova, mert a hatalom az életem....



ezenkívül hazudnak de iszonyú pofátlan módon. arról beszélnek ,hogy "jajj nem tudtuk, hogy ennyire szar a helyzet" igenis tudták, egyik pozícióban fideszes van hosszú évek óta, olyan helyen ahonnan minden pénzügyi dolgot látnak, tehát hazugság.


egy tisztességes párt nem azzal kezdi, hogy megsemmisít minden konkurenst és a hatalmát erősíti, szakértelmet nélkülöz, stb. nah mind1. idővel észreveszitek ti is. én szarni fogok bele. azokat sajnálom akik nem rájuk szavaztak de mégis szívnak a szavazótáborának 40%-a és a 60% 2/3-a miatt.

2010. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!