Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódtál kedves Fidesz...

Csalódtál kedves Fidesz szavazó, vagy kell még azért idő a Naaaaagy fellendüléshez?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazókat kérdeznék, hogy jobban élnek e, és meg vannak e elégedve a kormány hatékonyságával.
2010. júl. 17. 12:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a politika részt a gyk-n.Szerintem minden kormány sz.r,csak van amelyik kevésbé b.ssza el az országot mint a többi.Jobbik vagy fidesz mindegy, mindkettő ugyanúgy vinné az országot a süllyesztőbe.A különbség ezek között és pl:a LehetMárPopiba párt között hogy talán lassabban.
2010. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

A Fidesz szavazók kemény magja sohasem fog csalódni, nekik ugyanis nem az ország helyzetével volt/van gondjuk, hanem azzal, hogy az elmúlt 8 évben nem Orbánék voltak kormányon. Korábban állandóan a megszorítások miatt lázadoztak, most pedig hozsannáznak, miközben a Fidesz éppen az alacsony keresetűek jövedelmét készül megrövidíteni az egykulcsos adózással...


Csalódni a 300 Ft-os újtöbbségiek fognak majd jövő év elejétől, amikor rájönnek, hogy kevesebb kerül a pénztárcájukba, illetve amikor az állami alkalmazottak egy része megkapja majd a felmondólevelét.

2010. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Bár nem fidesz szavazó vagyok, de barátnőmnek a választások előtt mindig azt mondtam, amit ma is fenntartok:


-Ha jól szavazol két hónap múlva érezned kell a változást. Ha nem érzel semmit baromi rosszul szavaztál...

2010. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%

"Én vagyok azt hiszem, hogy az első. Utoljára 2006 ban szavaztam a Fideszre. Nem értem hogy mit akartok 2 hónap alatt."



Szerinted? De hamár ennyire hülye vagy elmondom:

Két hónap alatt a világot meg lehet váltani, nem egy ország gazdaságát tenni rendbe. Épp egy olyan országban élünk ami egy rendkívül gazdag ország. Itt simán csak átcsoportosítani kéne bizonyos összegeket. Ha szegények lennénk megérteném hogy semmit sem tehetnek. De itt iszonyatos vagyonok halmozódtak fel. Nálunk legdrágább az autópálya legpompásabb a tüzijáték. Mi hatalmas vagyonokat fizetünk kisebbségeinknek cserébe csak annyit várunk, hogy raboljanak ki és öljenek minket halomra. Magyarországon a jegybank elnök járandósága 8millióval duolája az USA jegybank elnökének. Itt épül a legtöbb kastély az adózók pénzén. Kevés olyan gazdag ország van a világon mint mi. Kuvait talán még versenyre kelhetne velünk. De náluk nem ilyen köcsög kormány van.

2010. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 bumbi02 ***** válasza:
35%
idő kell a nagy fellendüléshez? bezzeg bajnait szidtátok hogy semmit se csinál.. neki se volt ideje, 1 éve volt.. és azér jelentősen javitotta a gazdaságot... meglássuk mit tesz orbán király,:))
2010. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A hülye kérdező elmondhatná, mikor ígért a Fidesz azonnali gazdasági fellendülést. Azonnali intézkedéseket ígért, és ezek már meg is vannak, jövő év elején életbe lépnek. Ezek átfutási ideje azonban több év. Ezt csak az olyan ostoba szocik nem tudják, mint a kérdező, akik a jó kormányzást keverik a cukorkaosztogatással à la Medgyessy 100 napos program.
2010. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

ma 17:04


Valóban, Bajnai jelentősen javította a gazdasági helyzetet. Magyarország 2009-ben ennek megfelelően a világon a 199. helyen volt gazdasági növekedés szempontjából, azaz itt volt az egyik legmélyebb a világon a válság hatására kibontakozó recesszió. tapsoljuk meg a zseniális Bajnait és a még okosabb Gyurcsányt, aki miatt Bajnai a megszorításait kénytelen volt bevezetni!


[link]

2010. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

tegnap 23:53

aham, szal a Kósa féle kijelentés akkor vehetjük mégis csak azonnali intézkedésnek, tudod, mikor a forint zuhant!?

2010. júl. 18. 00:04
 19/24 anonim ***** válasza:

Mit lovagoltok állandóan azon a Kósa féle kijelentésen? Igen, hülyeség volt, ezt ők is elismerték később. De ez legyen a legnagyobb bajotok. Pár napra megijedtek a befektetők, hogy jön az államcsőd és elvesztenek mindent, ekkor zuhant a forint, aztán rájöttek, hogy hülyeséget beszélt, és akkor visszaállt. Nagy ügy.


Emiatt legalább nem törtek ki évekig tartó zavargások, mint Kurcsány mester miatt. Ha az tetszik, el lehet menni innen, ahogy ő mondta anno.

Én Kínát javaslom, ott is szép hagyományai vannak a karhatalmi terrornak a Tiennanmen tér, meg legutóbb Tibet kapcsán, ott is kommunisták nyomják a vadkapitalizmust, a jónép pedig melózik egy marék rizsért, míg a jó káderek vagyonokat visznek haza. Szóval ott olyan, mintha legalább 50 Bokros-csomag vagy Bajnai-féle megszorítás megvalósult volna. Ha az előző magyar kormány tetszett, akkor az Hawaii lesz.

Csak azt az egyet nem tudom, hogy olyasmi nemzetárulást csinálnak-e arrafelé, mint az itteniek a kettős állampolgársági népszavazásnál 2004. dec. 5-én. De még ha azt nem is, még akkor is tök frankó.

2010. júl. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hét figyelj... Amit az elvtársaid 8 év alatt leromboltak még az általad istenített OV sem tudja percek alatt felépíteni. A Fidesz sosem ígérte, hogy azonnal kolbászból lesz a kerítés. Azt szintén a pártod magasabb szinten álló "tudósai" híresztelték. Te meg olyan hülye voltál, hogy elhitted.
2010. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!