Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szereti Magyarországot...

Aki nem szereti Magyarországot, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Én elvesztettem a bizalmam az ország iránt. A szüleim mindketten a csőd szélén állnak: az apám nyugdíját el akarják venni (rendőr volt), az anyám pedig óvónő, és létszámleépítés miatt kirugták. Szép, két szorgalmas, diplomás, DE munkanélküli szülő.

Jövök én. 2 év múlva érettségizem orvosira. A kormány be akarja vezetni a tandíjt. Nagyon jó tanuló vagyok, de hogy menjek akkor egyetemre?

Csak ezért nem szeretem Magyarországot.

2011. máj. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

A magyar kultúrával semmi bajom. A baj a mai rendszerrel van. Ha még vannak is tehetségeink, azok nagyon nehezen tudnak diploma után munkába állni. Ha kapnak is állást, kevés bért kapnak, rabszolgamódra dolgoztatják őket, és akármikor felmondhatnk nekik inkodlás nélkül. Így nem lehet megalapozni az ember jövőjét! És mikor jön a család? Milyen pénzből? Hitelből? XD Ma??? Olyan óriási kamat van rajta, hogy szerencsésebb esetben fizeti szegény magyar ember élete hátralévő részébe, rosszabb esetben elveszik a házát. Persze a cigány kapja a sok segélyt, lakást az önkormányzattól, a főiskolán (aki megy csak úgy) már 3-astól ösztöndíjat a magyarnak meg még 5-ösre is alig adnak...

Az igazságtalanságnak olyan fokán vagyunk, hogy az szörnyű és itt nagy bajok lesznek.

2011. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%
Énis régen utáltam Magyarországot mert hülye voltam.most külföldön élek és hiányzik nagyon Magyarország.Azt hittem külföldön jobb mint otthon DE NEM !!
2011. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%
sok a ciggány hülye a vezetés, nyugat gyarmata vagyunk, szegény ország, soroljam még?
2011. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem az országot, hisz ez a hazám, fájna a szívem, ha el kéne mennem. Inkább az emberekkel van bajom :( a hozzáállással, hogy a korrupció "elfogadott", a fekete munka "elfogadott", az ott csalunk és lopunk ahol tudunk hozzáállás mindennapos és elterjedt.
2011. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön sem kolbászból van a kerítés, ez igaz. De aki feltalálja magát, okos, szorgalmas, az tud érvényesülni.
2011. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%
Mert korcs.
2011. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%

21:37

Ott van a pont. Külföldön aki okos szorgalmas tehetséges azt megbecsülik, tud boldogulni, nálunk meg lehúzzák és helyette az ingyenélőket támogatják azokkal való szolidaritást propagálják. Ezért szar ez annak, aki normális életvitelt akar folytatni nem csak másokon élősködni.

2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

"Énis régen utáltam Magyarországot mert hülye voltam.most külföldön élek és hiányzik nagyon Magyarország.Azt hittem külföldön jobb mint otthon DE NEM !!"


Mielőtt kimentél miért nem kérdeztél meg olyanokat akik már jártak kint? Ott nagyon szar, nem embernek találták azt ki.

2011. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%

röviden és tömören: magyarország nagyon színvonalas kiépített szép élhető ország lenne, de nem az, mert az emberek rosszul élnek szegénység van, a dolgozót semmire nem becsülik

ezért sz*r

nyugaton ha valaki dolgozik akármit, annak nincsenek anyagi gondjai

nyugaton is van nyomorult de azok alkoholisták meg bevándorlók

itt meg dolgozó ill diplomás emberek nyomorognak

na ezért utálatos ország ez

az emberek mentalitása amúgy egyáltalán nem rossz, csak az mondja ezt aki még sehol sem volt

2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!