Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bűn ma Magyarországon,...

Miért bűn ma Magyarországon, ha valaki nemzeti érzelmű?

Figyelt kérdés
Felháborít, hogy ha egy rendezvényre pl. koncertre valaki kimegy egy magyar zászlóval azt ordibálják rá, hogy fasiszta illetve neonáci. Miért??? Az emberek többsége miért nem viseli a nemzeti ünnepünkön a kokárdát, miért néznek rám furcsán, ha velük ellentétben nekem ki van tűzve a szívem fölé, és miért fordulnak meg utánam? Amerikában minden tanítás előtt eléneklik a himnuszukat, nálunk az emberek többsége szinte alig tudja a szövegét. Lenéznek, ha valami magyar jelkép van nálam, ellenben az nagyon trendi, ha Pistike pólóján Anglia színei láthatók. Miért ciki Magyarországon magyarnak lenni?
2009. márc. 15. 22:14
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Sújtson, tépjen vihar!

Légy jó, légy hű magyar!

2009. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
36%
A "nemzeti érzelmű" valójában a "nyilas", "szélsőjobbos" szinonímája. Márpedig a szélsőjobb nem szalonképes.
2009. márc. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Már elnézést, én nemzeti érzelmű vagyok. Soha sem szimpatizáltam a nyilasokkal, sőt fasiszta sem vagyok. Mire alapozod ezt? Kíváncsi lennék.
2009. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
A 07.19 nek irom TE nem vagy Magyar! ez biztos . Mert aki a Magyar szineket nyiltan nem meri viselni meg a kokardat kituzni az ,,,,BITANG EMBER!!!es nem naci vagy Nyilas!,hanem SIMAN Magyar!!!De ezt csak egy Magyar erti meg!!!
2009. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
94%
Nagyon jó kérdés,amit nap,mint nap én is felteszek magamnak.Felháborító,hogy a saját országunkban mi vagyunk a kissebbség,akik büszkén viseljük nemzeti hovatartozásunkat!!!...Szégyelnünk kell,hogy magyarok vagyunk??...Hát NEM!!!
2009. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
54%
Amíg a magyar így viselkedik és ennyire birka. Amíg önként megy a vágóhídra, addig én szégyellem, hogy magyar vagyok.
2009. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
33%
Nemzeti érzelműek! Nem volt elég nektek 1944-ben, amikor Horthy háborús bűnössel az élen kiirtottak 450 ezer embert, majd pedig kedvenc Szálasitok még 20 ezret? Akkor hatalmon voltatok, soha többet nem lesztek. Már Európában vagyunk, s nektek nem lett lap kiosztva. Egyetlen hely, ahol kiélhetitek magatok, az az internetes fórumok. Ha megpróbáltok a hatalom közelébe kerülni, a kezetekre csapunk, hogy megemlegetítek. Nagyapáink 1945 után felakasztották a magyarkodó főkolomposokat, s nagyon hasznos is volt: aztán 40 évig lapultatok a pöcegödörben, mint a szar. Ha kell, újra odacsapunk, ha nagyon hőbörögtök és megpróbáltok kimászni árpádsávos pöcegödrötökből.
2009. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
90%
Megy a szájkarate, kisfiam? Miért használsz többesszámot? Lemaradtál a zuhanyzásról annak idején, azt most örülsz?
2009. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
69%

Ne aggódjatok, provokátorok mindig voltak és lesznek is, mint itt is! Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Én, mint a Magyar Sólyom Mozgalom egyik alapítótagja már hozzászoktam a mocskolódáshoz.

Ez is azt bizonyítja, hogy provokátorunk vergődése itt a fórumon csak szárnycsapkodás. A jelenlegi helyzet az, hogy egyre többen vagyunk és még többen leszünk. Joggal lehet félni tőlünk.

Szebb jövőt!

2009. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Döbbenten olvasok néhány kommentet. Valóban érdekes, hogy a "nemzeti érzelmű"-t többen összemossák a nyilassal, fasisztával, nácival meg mit tudom én még mivel. Csak elárulnám, hogy nemzeti érzelmű nem csak az, aki kopaszra borotválja a fejét, terepgatyában jár és bomberdzsekit hord. Nemzeti érzelmű jelen esetben az, aki büszke a magyarok történelmére (nem Rákosira gondolok, hanem sokkal inkább Árpádra), aki elfogadja és tiszteli az országa jelképeit. Még lehetne folytatni a sort..... Ha a mindenki által csodált és példaként emlegetett szuper Amerikába mentek, azt gondoljátok, micsoda egy büdös fasiszta nyilas állam? Mert nekik nincs történelmük, mégis olyan büszkék magukra, az amerikai létükre, hogy ebben minden országot vernek.
2009. márc. 25. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!