Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hozzák be minden kérdésb...

Miért hozzák be minden kérdésbe a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ki a francot érdekelnek? abszolút nem a zsidókról szól egy kérdés, de mindig van pár gyökér, aki elkezd zsidózni.
2011. ápr. 30. 01:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem meg apám főnöke zsidó és még a ... is kidolgozza belőlük.


Nem beszélve róla, hogy egy volt gimnáziumi osztálytársam apja úgy néz ki, mint egy zsidó és még rendszerváltás előtt belépett az MSZP-be.

3 éve volt egy parti a helyi összejövetelükben és odament hozzá 2 faszi, aki részeg volt és elkezdték neki félkómásan motyogni, hogy "ugye nekünk, zsidóknak mindenképpen össze kell fogni Jani, mert csak így lehet kordában tartani ezeket a dolgatlan parasztokat", stb.

Ezután az eset után kilépett a pártból és soha többé nem találkozott velük.


Amúgy pedig rengeteget olvastam a zsidóellenességgel kapcsolatban és elég meggyőző érveket hallottam azoktól, akik nem bírják őket. Nekem annyi bőven elég volt.


Lehet mondani, hogy szegény zsidók így, meg zsegény zsidók úgy. Talán én is ezzel jönnék, ha olyan vak és szűklátókörű lennék, mint ti, csak már nem vagyok az.

2011. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*rendszerváltás után az MSZP-be
2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"Talán én is ezzel jönnék, ha olyan vak és szűklátókörű lennék, mint ti, csak már nem vagyok az."


A gyűlölettől nem lesz tágabb a látóköröd. De mindegy, a te dolgod, de a zsigeri gyűlölet nem vezet sehová. Az ilyen érvek, minthogy a barátomnak a nénikéjének a féltestvérének a stb. engem nem fog arra sarkallni, hogy gyűlöljek egy egész csoportnyi embert :)

2011. máj. 1. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!