Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hozzák be minden kérdésb...

Miért hozzák be minden kérdésbe a zsidókat?

Figyelt kérdés
Ki a francot érdekelnek? abszolút nem a zsidókról szól egy kérdés, de mindig van pár gyökér, aki elkezd zsidózni.
2011. ápr. 30. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Vitézy Dávidos kérdésem volt az utolsó csepp a pohárban?
2011. ápr. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Sokan irigyek rájuk jómagyar szokás szerint, mert gazdagok + az oldalon rengeteg az oldalon a bitnáci, akik még életükben nem láttak élőben zsidót.

Nekem van zsidó tanárom az egyetemen, messze a legkorrektebb és rendesebb professzorok egyike.

2011. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:06


Igen, bár az ottani marha csak szimplán irigy rá és azt képzeli, hogy én vagyok a Vitézy ügyvédje :D

2011. ápr. 30. 01:46
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

És ebbe a kérdésbe miért kelletett behozni a nácikat?

Amúgy meg ha valamihez köze van a zsidókhoz, akkor nem értem, miért nem lehet azt beleírni. Talán tilos?

2011. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Azért, mert minden magyar gonosz és egy potenciális náci nyugszik mélyen a lelkünk mélyén és így nekem máris bűntudatom van a saját létezésem miatt.


Na nem baj, majd talán a reggeli önkínző 15 botütés enyhít zsidó isteneink haragján és remélem, hogy kiengesztelem őket vele.

2011. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
De azért az jellemző, hogy megint jönnek a mert magyarok irigyek kommentek. Minek kell a magyarokat szidni? Ez mennyivel jobb ,mint a zsidózás?
2011. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Minek kell a magyarokat szidni? Ez mennyivel jobb ,mint a zsidózás?

"


Kérlek mutasd meg ,hogy hol szidtam én a MAGYAROKAT! Én csak azt az egy válaszolót minősítettem.

2011. ápr. 30. 10:14
 8/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg ha valamihez köze van a zsidókhoz, akkor nem értem, miért nem lehet azt beleírni. Talán tilos?

"


Nem volt köze hozzá.

2011. ápr. 30. 10:14
 9/13 A kérdező kommentje:

"Na nem baj, majd talán a reggeli önkínző 15 botütés enyhít zsidó isteneink haragján és remélem, hogy kiengesztelem őket vele."


Nem tudom értékelni a humorodat -.-

Feltettem egy kérdést, ahol megint csak a SZARkazmus került elő...

2011. ápr. 30. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Én csak erre a kommentre reagáltam:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:10

2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!