Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok szavazótábora...

A Jobbikosok szavazótábora 2014-re valóban jórészt a mostani fiatalokból lesznek?

Figyelt kérdés
Én 17 éves leszek, jómagam is a Jobbikra szeretnék majd szavazni. Azonban honnan lehet tudni, hogy valóban a kortársaim körében népszerű e párt? Van valami statisztika? Honnan tapasztaltátok? :)
2011. ápr. 27. 22:45
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%

"Azért valljuk be őszintén neked sem a Jobbik programjának sokszori újraolvasásától romlott el a látásod.."


Ne általánosíts!

Elolvastam az összes add-ot, néha a fognom kellett a fejemet...

2011. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

"Megnyugtatlak az vagy. Attól hogy levezetem neked az a termonukleáris reakciót még én sem leszek atomfizikus."


A termonukleáris reakció nem atomfizika hanem kémia hidrogén héliummá CNO ciklus és hogy a reakció során a tömeg egy része sugárzássá alakul E = mc2 és egyéb finomságok. Te viszont helyesen felvázoltad volna a termonukleáris reakciót majd körbeült volna egy csapat ember és fejedhez vágná, hogy bár ez helyes te akkor is fiatal ezzel arányosan hülye is akkor nem tudom hogy esne.

2011. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
15%

tipikus "bornyú"


17 éves komplett trianoni öntudattal rendelkezik bakancsban jár még nyáron is terepszínű gatyában és nagy Mo-os pólóban...



ilyeneket ütni kellene...

2011. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
95%
32 vagyok. Ez még fiatal? Kollégáim 40-65 évesek. Ők fiatalok? Erősen a Jobbik felé hajlunk, ha a "rend" folytatódik.
2011. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
59%

ÉLJEN A CSORDASZELLEM!!!

Ez már annyi jót hozott ennek az országnak!


Hát tudod, szép dolog a radikalizmus, de nem mindig megoldás mindenre. A világ SOHASEM fekete meg fehér. Tisztán JÓ és tisztán GONOSZ emberek is csak a (hollywoodi) filmekben vannak. Tanuld meg meglátni a többi színt, és rájössz, hogy a dolgokat nem lehet baltával elválasztani egymástól.


Tudod, miért idős(ödő) emberek szinte kivétel nélkül a vezető politikusok? Mert ahhoz, hogy LEHIGGADJANAK, hogy józan, MEGFONTOLT döntéseket tudjanak hozni, ahhoz bizony

kell némi élettapasztalat. Igen, tudom, hogy aki öreg, még nem biztos, hogy bölcs is, de azért több rá az esély. Mint ahogy fiatal ember is lehet bölcs, de azért (valljuk be) nem ez a jellemző.


A Jobbik szavazótábora NAGYRÉSZT a legfiatalabb korosztályból kerül ki. Kitalálod, miért? (Nem bántás akar lenni. Csak tény. Az idősebbek számára már többnyire TASZÍTÓ a túlzott radikalizmus. Ők már NEM ÚGY LÁTJÁK, hogy ez az igazi megoldás...)


Pedro

2011. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
12%
Kb. 15 százaléknyi szavazót mindig össze tud szedni egy radikális párt. De ennél több nincs a Jobbikban, és 2014-ben sem lesz. A cigánycirkuszon kívül mást nemigen tudnak felmutatni. Abból meg többre nem fogja futni.
2011. ápr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Egyszerű. A mai fiatalok (köztük én is), ennek a demokráciának csúfolt valamiből(ami persze meg sem közelíti egy valódi demokrácia színvonalát) totál kiábrándult. A demokratikus államforma modernizációra szorul, bizonyos elemei nem követik le a 21. századi gazdaságot. A Jobbikon kívül pedig mind ezt ajnározza.


22/F

2011. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Szerintem is népszerű a fiatalok körében a Jobbik.43%-os te pedig Szarkasztikus Ákos néven voltál itt még a múltkorában,nem?Komolyan mondod hogy az LMP erős Egerben?Körülötte tele van az összes falu cigányhordákkal.
2011. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

"Elolvastam az összes add-ot, néha a fognom kellett a fejemet..."


Attól, hogy te fogod a fejed, még nem lesz rossz a program. Egy ilyen fejet mások is csak fogni tudnának.

2011. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

"Attól, hogy te fogod a fejed, még nem lesz rossz a program. Egy ilyen fejet mások is csak fogni tudnának."


Tipikus sokat látott jobbikos mentalitás: ha kifogynak az észérvekből (már ha volt nekik olyan) akkor jönnek a személyeskedéssel...

2011. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!