Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikosok szavazótábora...

A Jobbikosok szavazótábora 2014-re valóban jórészt a mostani fiatalokból lesznek?

Figyelt kérdés
Én 17 éves leszek, jómagam is a Jobbikra szeretnék majd szavazni. Azonban honnan lehet tudni, hogy valóban a kortársaim körében népszerű e párt? Van valami statisztika? Honnan tapasztaltátok? :)
2011. ápr. 27. 22:45
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

(Bocsánat, kicsit elírtam a kérdést,

*lesznek - kerülnek ki)

2011. ápr. 27. 22:47
 2/45 anonim ***** válasza:
23%
Megkérdezhetem miért tetszik neked a Jobbik? A kivitelezhetetlen gazdaságpolitika vagy a már most megbukott szociálpolitika? egyébként 15/f voltam...
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Nem vitát akarok szítani...
2011. ápr. 27. 22:53
 4/45 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak reménykednek.
2011. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
24%
Akkor csak úgy divatból szavaznál ultragáz... Csak kíváncsi voltam, tudod a politika nem arról szól, hogy arra szavazz akinek a legszebb a hazugsága.
2011. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon remélem,hogy lesz eszük rá..Mert mi harmincas,negyvenesek csak ülünk a s.ggünkön..
2011. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Nemcsak.

Egyre több a csalódott ember, aki nem ezt várta a Fidesztől.

Annyi történt, hogy az előző 8 év sz..ás csak előjáték volt.

Minden még rosszabb lesz, egyre nehezebb megélni, egyre könnyebben rúgnak ki, stb.


Az meg tény, hogy a mai olyan fiatalok között, akik egy osztályba járnak .... azokkal... kevés liberális akad, ha érted, mire gondolok.

2011. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Húú, ennyi idősen biztosan sokat érthetsz a gazdaságpolitikához. :D Nem mintha én nagyon sokkal idősebb lennék (20), de azért az egyetemen már mégis csak ragad az emberre valami. :) Megsúgom, hogy a Fidesz gazdaságpolitikájánál kártékonyabbat nem láttam, hallottam soha egész közgazdasági-, illetve történelem-tanulmányaim során. Attól, hogy egy lapban azt olvassa az ember, vagy itt egy válaszoló azt írja, hogy a Jobbik gazdaságpolitikája milyen elhibázott, még nem biztos, hogy úgy is van. Vannak kissé lehetetlennek tűnő pontok, de alapjában véve jó megközelítést alkalmaznak, a fejlődés, a fogyasztás növelése, a munkahelyek számának növelése, a vállalkozások hazai tulajdonú növekedése mellett állnak, pontos megvalósítási stratégiával.
2011. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon remélem,hogy lesz eszük rá..Mert mi harmincas,negyvenesek csak ülünk a s.ggünkön."


Épp azért tart ott az ország, ahol, mert a harmincas-negyvenesek 20 éve csak ülnek a seggükön, és semmit nem tesznek egy szebb jövőért. Ott a pont...

2011. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Többször levezettem már miért jobb a Fidesz gazdasági programja és miért rossz a jobbiké, és egyébként 3. vagyok a politikában szóval annyira csak nem lehetek hülye hozzá...
2011. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!