Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak most mekkora...

A Jobbiknak most mekkora lehet a szavazótábora?

Figyelt kérdés
Hány százalék?
2009. máj. 18. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Elég nagy. Én olyan 8-9%-ra becsülöm:D
2009. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Irgalmas százalékban növekszik. Én a Jobbikot pl:Május 5ikén még egy ilyen kis semmi pártnak tartottam. Ma Két héttel rá. Úgy tartom,hogy EP választásokon nyernek vagy 4 széket. És a 2010es Kormány választásokon pedig 20% ot elérik. Csak keress rá a youtube-on, vagy itt a gyakori kérdésen az EP választásoki helyzetekre. A csapból is a Jobbik folyik,pedig nincs nagy propagandájuk.
2009. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Valóban 10% körül mérik, és egyre csak többen lesznek. A Jobbikról én is nemrég hallottam, az ismerősi körömben gyakorlatilag 1-2 kivétellel mindenki jobbikos lett. :)
2009. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Úgy látom, hogy a szavazótábor napról-napra növekszik.Ez azért (is) érdekes, mert állami pénzeket nem kapnak(mint a parlamenti pártok)
2009. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a médiában is próbálják folyamatosan elnyomni, meg rosszat írni, holott nagy szükség van rájuk, hogy egy jobb és igazságosabb Magyarországon élhessünk.
2009. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezért is merült fel bennem a kérdés.Mert mindenhonnan őket hallani,olvasni.Pedig nem is kampányolnak igazán.Ekkora lenne az igény rájuk?
2009. máj. 18. 21:20
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
10%-ra soha nem mérték őket... 3-4% a teljes lakosság körében 5-6% a biztos szavazók között. Az, hogy a neten mindenhol ők folynak a csapból csak azért van, mert szimpatizánsiak most még nagyon eltökéltek. Viszonylag kevesen vannak, de hangosak:) Egyébként én minden új kis pártnak szurkolok, hogy a mostani "elitet" a lehető leghamarabb lecseréljék, szóval nekem semmi bajom a Jobbikkal. Kellenek ők is, csak most néhány helyi választáson elért eredménytől el vannak kicsit szállva, és ez nem tesz jót. Semmire nem jó ez, csak arra, hogy az esetleges pofára esés (5% alatti eredmény) esetén azonnal elő lehessen venni a "választási csalás" kártyát.
2009. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Hát azért reméljük,hogy meglesz az a 10% előbb-utóbb. LMP-nek is szurkolunk!

De Most ha 5%-on van,az azt jelenti,hogy ha 10millió emberre számolsz. vagyis nem kivonunk -1,2milliót. Ugye a 18év alattiak.

Akkor ez olyan 400ezer körül mozog. De ez lehetetlen,ennél már többnek kell lennie.Szerintem is az első válaszadóval egyet értve, 8-9%

2009. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Várjuk meg azokat a választásokat, aztán aki távolabb tippelt az fizet egy sört a másiknak:) Én csak racionálisan közelítem meg a dolgokat, ezzel nem lebecsülni, vagy szidni akarom a pártot. De mivel ne vagyok annyira oda értük nincs előttem lila köd ami 10%-os támogatást vizionál:)
2009. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
:) Eddig én is LMP-s voltam,de a kampány videójuk meghatott engem. Bár még a Jobbikos programtervet nem olvastam,míg az LMP-set igen, az LMP kicsit túl zöld még nekem. A Jobbik már nem zöldfülű. Már jó pár éve küzd a hatalomért,míg egy pár hónapja megalakult pártnak még jócskán kell mit a kalapba tennie!
2009. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!