Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak most mekkora...

A Jobbiknak most mekkora lehet a szavazótábora?

Figyelt kérdés
Hány százalék?
2009. máj. 18. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyos közvéleménykutató cégek, amelyek 5-6 %-on mérték a Jobbikot, bizony "érdekes emberek" kezeiben vannak, tehát erősen valószínű, hogy az eredményből minimum 3%-ot lefaragtak, tehát 5+3=8 ami közel van a 10-hez.
2009. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem lehet tudni hány százalékon állnak. Szerintem nem sokat érnek ezek a kutatási eredmények, mert például engem sem kérdeztek meg.

Remélem lesz vagy 12%

2009. máj. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

5 éa 10 százalék között van.


Azért ne tévesszen meg senkit, hogy a gimnazisták többsége jobbikos, mert ők még többnyire nem szavazhatnak.

2009. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Viszont azok egy-két év múlva (például a jövő tavaszi országgyűlési és a jövő őszi önkormányzati választásokkor) szavazni fognak, és mind a Jobbikra. A mostani felfutás sem véletlen, a 16-17 éves fiatalok tömegesen válnak nemzeti radikálisokká, és az első ilyen fiatalabb generáció most szavaz először. Ezért nő így a támogatottság.
2009. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Én 18 vagyok és a jobbikra szavazok... Hátha megoldják végre a cigány kérdést
2009. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy gondolom, hogy a Jobbik-lufi hamar ki fog pukkadni egyrészt azért mert mint írta is valaki a nagyon fiatal korosztályban (14-18 évesek) vannak a tartalékaik, de ez a korosztály nem ideológiai alapon vonzódik most a Jobbikhoz, hanem mert éppen ez a menő, lehet játszani vele a haza megmentőjét. Mire oda jutnak, hogy szavazhatnak is, nagy részük ki fogja nőni. Másrészt pedig az előző válaszoló le is írta miért. A mostani szavazók nagy többsége se ért egyet teljesen a Jobbik ideológiájával, csak azért szavaz rájuk, mert ők kimondják, hogy van cigánybűnözés, és tesznek is ellene. Ha ezt valamelyik nagy párt (vagy akár egy új kisebb) átvenné, máris pártolnának át az emberek. Ez a Jobbik problémája, és ezt ők is tudják, hogy nagyon kevesen szavaznak rájuk meggyőződésből. Magyarország lakosainak nagy többsége se nem konzervatív, se nem vallásos (legalábbis nem gyakorolja vallását), éppen ezért a cigánybűnözés folyamatos előtérbe helyezése nélkül fele ennyien nem szavaznának egy sima keresztény-konzervatív programra.
2009. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Akkor beszélhetnénk a Fideszről is, hogy mennyit tesznek az országért....

Orbán Viktor se tud semmi mást, mint meglovagolni azokat a dolgokat, amelyek rosszul sülnek el az MSZP részéről.

A Fideszre főleg azok szavaznak, akik nem akarják az MSZP-t, meg szeretnék dönteni a kormányt. Attól még nem azt jelenti, hogy a Fidesz lenne itt a legjobb döntés ... szóval más az hogy azért szavaznak valakire mert tényleg azt akarják, vagy azért mert a másikat nem akarják ... ezen el lehet gondolkodni.

Ja és vajon miért szorította háttérbe a Fidesz az EP kampányarcukat, Járóka Líviát? :)


Szebb jövőt!

2009. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!