Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szüntették meg a Magyar...

Wwweee kérdése:

Miért szüntették meg a Magyar Gárdát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megint megszüntették? hm, vajon holnap mi lesz az új neve? :P
2011. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ákos aki meleg az tulajdonképpen egy beteg ember tehát nem utálják őket,csupán betegségnek titulálják a homokosokat,ami rendjén is van.
2011. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, nem zavar, hogy valaki homoszexuális.

De nem is mondom rá azt, h ez teljesen természetes.

Mondjuk egy biszexre inkább, aki azt is élvezi, de ha akar nővel is tud lenni.

Ezt viszont, hogy valaki férfi létére férfiba szeret bele ellent mond a természetnek.

2011. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

,,Nem szüntették meg, csak betiltották. Megszüntetni senki sem tudja, a magyar népet nem lehet megszüntetni túl élt már nehezebb századokat is."



A magyar nép mióta egyenlő egy rakás bakancsos idiótával?

2011. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

,,Ákos aki meleg az tulajdonképpen egy beteg ember tehát nem utálják őket,csupán betegségnek titulálják a homokosokat,ami rendjén is van."


Azért beteg mert te azt mondod...na szép. Szerintem meg te vagy a beteg. Agybeteg.

2011. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szégyenli magát a Pintér mert nem tud ,talán nem is akar

rendet csinálni! A közbiztonság az elmúlt 2-3évben kritikán aluli!

A csendőrséget a cigányokra kell engedni garantálom rend lesz, főleg ha a jobbikra bízzák...

A jobbiknak kell vállalni a belügygyet.,biztos 1 -héten belül rend lenne!!

Állandóan a cigányokról hallani, végre rendet kéne tenni,

unalmas már !

2011. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelővel teljesen egyet értek!

A melegek igen is betegek, mivel a saját nemükhöz vonzódnak, ami ugyebár nem a normál társadalmi és természetes viselkedés, és ugyebár a viselkedést az agy irányítja (bármennyire is meglepő XD ) ezért a b*ziknál rendellenes agyi működés van, szóval betegek. Ez az én elméletem :D .


A csendőrségre és a Gárdára igen is szükség van! Mert felháborító a Közbiztonság". Személyes élményeim vannak róla.Én egy kisvárosban élek (10ezres a lakosság a környéki falukkal együtt) és már betörtek fényes nappal a szembe szomszédunkhoz úgyhogy otthon voltak (két kisgyerekkel egy 2 és egy 4 évessel) és kirámolták az egész lakást, az elkövetők cigányok voltak! A mamám szembe szomszédjához is bementek mondván rossz pénz kapott nyugdíjra, elvitték az összes pénzét amit az unokája házára sorolt, az elkövetők cigányok voltak! A dédimamámhoz (91 éves volt, egyedül élt) bementek a házába fényes nappal míg ő a kertben volt, egyedül kellet kizavarnia őket a házából, az elkövetők cigányok voltak! Erre fele sokáig rendszeresen betörtek, úgyhogy először felhívták őket, hogy ellenőrizzék, otthon vannak-e, aztán szépen kirámolták a házat, nem tudom mi lett ennek az ügynek a vége, de szemtanúk szerint egy piros Zsigulival érkeztek a házakhoz, és amennyire látni lehetett az elkövetők színes bőrűek voltak (cigányok)! Szóval akkor mégse kell a Gárda, dehogynem! Az könnyen dumál a Gárda ellen akinek még nem voltak cigány szomszédai, akit nem raboltak ki, aki csak messziről nézi őket, annak a legkönnyebb!

2011. ápr. 26. 12:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Útban voltak! Nem maradhattak meg,mert valóban magyar érdekeket akartak szolgálni. Nem,mint azt ma a "szélsőjobbosnak" gúnyolt és nagyon megvezetett jobbikosok teszik!

Itt csak és kizárólag azok maradhatnak meg,akik nyíltan, vagy rejtve,de a magyarság és Magyarország ELLEN dolgoznak! Az eddig is bevált "Oszd meg és uralkodj!" meg a kettős mérce jegyében kívülről,és-,vagy belülről támadnak mindent,és mindenkit ,ami és aki igazán magyar. Nem csak papírokba bejegyzett állampolgárság szerint, hanem szíve szerint is....

2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!