Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos vagyok. Eláruljam a...

Jobbikos vagyok. Eláruljam a titkot, hogy hogyan lehetne megszüntetni a Gárdát vagy legalábbis a felvonulgatásaikat? Elmondjam mi kell ahhoz, hogy a Jobbik eltűnjön? Nah?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű. Csökkentsék le a cigánybűnözést, kötelezzék a őket iskolába járásra, és munkára. Legyenek egyenlő felek.


Hozzák helyre a magyar gazdaságot, nem kell vasfüggöny vagy berlini fal, nem kell kirekeszteni a kölföldit, csak ahol van magyar kereskedő/termelő/gyártó stb, ott azt preferálják, őt támogassák. Ahol csak a külföldi van, ott lehet a külföldit.


eredmény: jobb közbiztonság, munkahelyek, magyar gazdaság, stb. nyilván nem ennyiből áll az egész, de ha esetleg ezzel foglalkozott volna a kormány, ha foglalkozna a mostani, akkor állítom, h a jobbik eltűnik és a gárda is mint demonstráló szervezet.


Addig pedig senki se csodálkozzon, hogy mind2 létezik mint jogos tünet.


2010. máj. 21. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Tudok jobbat . Támadják meg öket és öljék ha ennyire utálják . Egyikse jó dolog se a cigány se a gárdista. 2 probálmátol szabadulnánk
2010. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
csinálják ki egymást
2010. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
jól van, ülj le egyes....
2010. máj. 21. 15:13
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Van egy varázspálcám intek vele és a gazdaság azzonal helyrejön így a világvállság közepén....
2010. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Miért lenne az jó nekünk, hogy a cigánygyerek iskolába jár?

Amikor én jártam, én örültem volna neki, ha nincs cigány az iskolában.


Mert kábítószert terjesztettek, kötözködtek, köpködtek, cigánykodtak. Elegem is lett belőlük.


Ha valakinek nem tetszik, akkor kérem tőle, hogy 13 éves, hetedikes fejjel járjanak haza olyan busszal, ahol 4 fiatal, 14-15 éves kancigány kötözködik vele, lökdösi és üvölt rá a buszon mindenki előtt.


Szerencsére többen voltunk ilyen áldozatok, és mára már készek vagyunk felvenni a harcot ellenük.

2010. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ide se gárda, se cigányok iskolába jártatása.


Egyszerűbb: Vándorcigány életmód.


A cigányok mostantól csak erdőben élhetnek szekerekkel vagy mikrobuszokkal a saját törvényeik szerint, de városba csak kereskedni járhatnak be speciális engedéllyel.

2010. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
igazad van, meg sem kell próbálni, jó úgy minden ahogy van. mellesleg vicces vagy, hogy a válság KÖZEPÉRŐL beszélsz.
2010. máj. 21. 15:16
 8/26 A kérdező kommentje:

"ma 15:16"


nézd, én se örültem ha cigány volt/van a közelemben.


viszont ha meg vannak szabályozva, ha nem a tanárt rúgják ki mert rá mert szólni egy cigány gyerekre, akkor talán lehetne valami belőle.


csak nagy vonalakban vázoltam a kérdésben.

2010. máj. 21. 15:18
 9/26 A kérdező kommentje:

"ma 15:16"


igen jól hangzik, kár, hogy nem valósítható meg.

svájcban kiközösítik őke,t nem kapnak munkát sem, stb.. itthon nem menne, már csak az EU miatt sem.

2010. máj. 21. 15:19
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
Elözö rendszerbe a cigánynak eselye se volt a tanárral szemben . Az kéne . Akk meglehet probálni
2010. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!