Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikos vagyok. Eláruljam a...

Jobbikos vagyok. Eláruljam a titkot, hogy hogyan lehetne megszüntetni a Gárdát vagy legalábbis a felvonulgatásaikat? Elmondjam mi kell ahhoz, hogy a Jobbik eltűnjön? Nah?

Figyelt kérdés

Nagyon egyszerű. Csökkentsék le a cigánybűnözést, kötelezzék a őket iskolába járásra, és munkára. Legyenek egyenlő felek.


Hozzák helyre a magyar gazdaságot, nem kell vasfüggöny vagy berlini fal, nem kell kirekeszteni a kölföldit, csak ahol van magyar kereskedő/termelő/gyártó stb, ott azt preferálják, őt támogassák. Ahol csak a külföldi van, ott lehet a külföldit.


eredmény: jobb közbiztonság, munkahelyek, magyar gazdaság, stb. nyilván nem ennyiből áll az egész, de ha esetleg ezzel foglalkozott volna a kormány, ha foglalkozna a mostani, akkor állítom, h a jobbik eltűnik és a gárda is mint demonstráló szervezet.


Addig pedig senki se csodálkozzon, hogy mind2 létezik mint jogos tünet.


2010. máj. 21. 15:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A cigányokat pedig muszáj lesz iskoláztatni, mert ha nem akkor még jobban elfajul a helyzet, bár megértem az előbb hozzászólokat én is tapasztaltam ilyet, h gengszterkednek a feketék de ezért nem kell közös iskolába járatni őket:D Fekete iskolába fekete gyerek fehér iskolába fehér gyerek! Kemény munkával meg lehet oldani a problémát csak az a másik kérdés, h meg is akarják-e oldani? Am a kérdezőnek a kérdésében sok igazság van.
2010. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"A cigányok mostantól csak erdőben élhetnek szekerekkel vagy mikrobuszokkal a saját törvényeik szerint, de városba csak kereskedni járhatnak be speciális engedéllyel."


Persze, hogy túrázni és kirándulni sem lehessen szabadon? Szibériában vándorolgathatnak, de Magyarország ehhez túl kicsi, egy ekkora cigány népesség szerinted nem járna vidékre rabolni a vándor életforma mellett?

2010. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha eltűnnének a cigányok és az átlag embernek jobb lenne, ezek a gárdába szocializálódott vandálok akkor is találnának valami ellenséget. Mindig lehet találni lecsúszott lúzert akit be lehet rakni egy gárdába, olyan nincs ,hogy mindenkinek jól menjen (főleg azért, mert a jólét nagyon relatív).
2010. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"

Persze, hogy túrázni és kirándulni sem lehessen szabadon? Szibériában vándorolgathatnak, de Magyarország ehhez túl kicsi, egy ekkora cigány népesség szerinted nem járna vidékre rabolni a vándor életforma mellett?"


Akkor mindezek mellett a városban engedély nélkül és sötétedés után járkáló cigányokat legális lenne lelőni.

2010. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

mondok nektek még valami szomorú dolgot. a fehérek is elcigányosodnak. bnőm öccse tiszta cigány már a stílusában. egyre többen ilyenek. "fertőznek".


egyre több a cigány viselkedésű magyar.

2010. máj. 21. 15:23
 16/26 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha lenne egy olyan rendszer, ahol a cigányokat megfegyelmezik, akkor sem lenne fent az a rendszer örökké, egyszer összeomlana, és akkor megint elkezdené a sok okos, hogy eddig mennyire el voltak nyomva szegények, de most újra szabadok végre, és azt csinálhatják, amire az életvitelük csak hajtja őket.


Én azt mondom, hogy innen el kell őket tüntetni, semmi szükségünk nincs rájuk, nehogy már az unokáim szívjanak az én hülyeségem miatt.

2010. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon egyszerű. Csökkentsék le a cigánybűnözést, kötelezzék a őket iskolába járásra, és munkára. Legyenek egyenlő felek.


Aha. Ez természetesen kizárólag a romákra vonatkozik, nincsenek olyan mélyszegénységben élő magyar családok, ahol ez a helyzet, őket ellátja a turul.



Hozzák helyre a magyar gazdaságot, nem kell vasfüggöny vagy berlini fal, nem kell kirekeszteni a kölföldit, csak ahol van magyar kereskedő/termelő/gyártó stb, ott azt preferálják, őt támogassák. Ahol csak a külföldi van, ott lehet a külföldit.


Tehát, mégiscsak kell egyfajta vasfüggöny. Az minden bizonnyal csodás minőséget fog eredményezni, ha tudja az ember, hogy őt előnyben részesítik, mert magyar.


eredmény: jobb közbiztonság, munkahelyek, magyar gazdaság, stb. nyilván nem ennyiből áll az egész, de ha esetleg ezzel foglalkozott volna a kormány, ha foglalkozna a mostani, akkor állítom, h a jobbik eltűnik és a gárda is mint demonstráló szervezet.


Nagyon nem csak ennyiből áll, jól érzed, és a jobbikosok nem olyanok, hogy feladják a hatalomátvételt.



Addig pedig senki se csodálkozzon, hogy mind2 létezik mint jogos tünet.


Oké, engem rendszeresen ba**szogat pár bunkó jobboldali, majd létrehozom a liberális önvédelmi egyletet, és lesz nemulass :)

2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Eltünnének a cigányok jobb lenne a GDP is nemde ?
2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Álmodozás,amit írsz,de van benne valami. Viszont egyet kifelejtettél,ami pedig fontos: Mielőtt preferálják a magyar vállalkozókat,tanítsák meg őket a tisztességre, a dolgozóik megbecsülésére,arra,hogy ne alkalmazzanak feketemunkásokat,ne csaljanak adót,és végezzenek minóségi munkát. Ha ezt nem tudják megtenni,akkor a preferálás hasznát ők vágják zsebre,és veszik a kölöknek a menő telót vagy az autót,de a gazdaságnak semmi haszna nem lesz ebből.
2010. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

ha a magyar vállalkozóknak megfelelő teret teremtene az állam, akkor utána teljesen jogosan lehetne őket ellenőrizni és keményen büntetni.


De amíg nincs rendes adórendszer, rendes közeg, addig nem sok esélye van egy nem milliárdos vállalkozónak tisztán dolgoztatni.

2010. máj. 21. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!