Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elment valaki közületek /...

Elment valaki közületek / vagy elmentetek volna a tatárszentgyörgyi temetésre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, mert egy semmirekellő cigány! Ezek már az anyatejjel magukba szívják azt, hogy nem kell dolgozni, menni kell lopni, ölni és megélünk! Nem tudom sajnálni! Amúgy meg a saját fajtája volt, csak éppenséggel a maffiózó, fukszos fajta!!!
2009. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Gyilkosok vagytok. Csak ennyit mondok útóljára.
2009. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan már,a segélyek 80%-át a cigányok kapják!Ha nem lennének,sokkal kevesebb adót kellene fizetni,a dolgozó Magyaroknak.Ki a fene sajnál két cigányt?Én nem az biztos.Külőnben is a kicsi előbb utóbb nagy lesz.Így legalább nem kell etetni a MI adónkból.Amúgy meg nevezzen már meg valaki(aki a patkányokat védi) legalább 5 cigányt,aki maradandót alkotott a társadalmunknak,vagy a világnak.
2009. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

El nem mentem volna még a végén megölnek. Mi nem mondhatjuk ki a cigányra hogy az , de ő ölhet minket, azt védik ezeket a "nemzet kincseit"

(Ebbe a világba inkább nem alapítok családot , nehogy féltenem keljen )

2009. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Olaszliszkára!!!
2010. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!