Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elment valaki közületek /...

Elment valaki közületek / vagy elmentetek volna a tatárszentgyörgyi temetésre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok nektek ,hogy egy 5 éves gyerek halálán ilyen jól mulattok. Irigyellek titeket komolyan. Én azért nem kívánnám nektek,hogy az 5 éves gyereketeket (ha van) valaki lelőjje az utcán.


Nagyon jó példái vagytok arra,hogy lesz az átlagemberből vérszomjas csőcselék. Gondolkozzatok el.

2009. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A 12.12 es hozzászólónak üzenem, hogy itt senki nem mulat semmin, pláne nem a gyerek halálán mert az borzalmas hogy egy 5 évest csak úgy fejbelőnek függetlenül attól cigány vagy nem. DE!!! Nekem 2 kis gyerekem van, ha azokat lelőnék biztos nem lenne ennyire szenzációs, főleg ha cigi lenne az elkövető lehet szóba sem hoznák, ez a hányinger!!!!
2009. márc. 5. 14:36
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
Én nagyon szeretem a cigány temetéseket, olyan szépek...:)
2009. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%
A 12.12-es válaszolónak a k. anyját.
2009. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Most az, hogy 5 éves, vagy több, mit sem számít, emberéletekről van szó. Cozma 26 éves, életerős, fiatal, tetterős férfi volt. Őt ki sajnálja?! Szívenszúrták!!! Felfogtad, 12:12-es?! Nem érdekel a kissrác, lesz helyette száz másik...
2009. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Némelyeteknek a börtönben lenne a helye inkább, mert a társadalomra veszélyesek vagytok. Megöltek egy férfit és egy 5 éves gyereket és olyat írtok,hogy szép a cigány temetés. Hát lehet hogy jól belétek is rúgnák a legszívesebben. De inkább nem,mert még bepiszkolnám veletek a cipőm.


Nácik.

2009. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
7%

19:38


te egy féreg vagy. kívánom ,hogy holnap szúrjon le valaki. Úgy is lesz helyetted más.

2009. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Inkább gondolkozzatok el,de nagyon erősen, míg ti is gyilkos csürhe nem lesztek.


Amit ti kívántok másnak,az vissza fog rátok is szállni.

2009. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdekel az 5 éves cigánygyerek, mert már így is elég sok van belőlük! Irtsák csak egymást!!! Cozmából csak egy volt és nem lesz soha olyan tehetség mint Ő senki!
2009. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

Téged egy 5 éves gyerek meggyilkolása nem érint meg.

Szerintem ha lehiggadsz, és újra elolvasod, akkor rájössz, hogy mi a baj ezzel.


Mi köze van az 5 éves gyereknek a Cosma gyilkossághoz? Lehet,hogy épp ez a kisgyerek lett volna egy magyar olimpiai bajnok. De ettől függetlenül is örülni egy ártatlan halálán erkölcsileg elfogadhatatlan.

2009. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!