Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elment valaki közületek /...

Elment valaki közületek / vagy elmentetek volna a tatárszentgyörgyi temetésre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Az az egész egy műbalhé, ami arról szól, hogy a cigányok nem is olyan szemetek. Aki azokat a csókákat megölte tuti cigány volt. Ez csak "reklám" azért, hogy ne ők legyenek a szaremberek, pedig azok...
2009. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha celeb, cigány vagy politikus lennék biztos ott vertem volna a nyálam. De egyik sem vagyok, így távolmaradásommal őszinte véleményt fejezhetek ki erről a hatalmas parasztvakításról.
2009. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
De ez milyen érdekes, hogy ezt a tatárszentgyörgyi cigányt sokan, meg drágán, meg pompával temették, az olaszliszkai áldozatot, aki magyar, meg csak úgy "elkaparták". Ez szerintetek igazságos?
2009. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van a 3.-nak, csatlakozom hozzá! A sportolónak nem béreltek ingyen buszokat, hogy eljuthassunk a temetésére, nem volt ilyen visszhangja, mint 'ezeknek', nem rendeltek oda rendőröket a balhé megelőzésére... és még sorolhatnám pff! Undorító!

De le a kalappal a többi sportember, és civil előtt, akik mind önerőből is lerótták kegyeletüket Cozma sírjánál! Oda egy cigány nem tette tiszteletét, de jobb is így. Oda nem hívtak rendőröket, nem indítottak buszokat, hát ez a szégyen...

2009. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Én is csatlakozom a 3-ik hozzászólóhoz,szóról-szóra igaza van!!!
2009. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

mert a cigányok összetartó

csak vidámabb leszek ha cigány hal meg nap mint nap

2009. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Én legszívesebben az utolsó cigány temetésére mennék el.De sajnos az még sokára jön el.Ez a mübalhé egyszerűen felháborító.
2009. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Minek? Francnak sincs kedve annyit sorba állni egy sima kis sírrahugyozásért.
2009. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is az olaszliszkai eset jutott eszembe. Abból bezzeg nem csináltak ekkora felhajtást, sőt az volt a legnagyobb probléma hogy lincselés vagy nem lincselés.... Azért az nagy pofára esés lenne ha kiderülne hogy cigány volt a gyilkos is.
2009. márc. 4. 21:49
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Miért, azok temetésére elmentek a "minden párt" ,stb képviselői, meg a sok ember, akiket cigányok öltek meg???? Akkor nem győznének temetésre járni... Az miért nem ilyen nagy szenzáció? Az a szegény lány, akit megerőszakolt és felgyújtott egy cigány, még becézték is "Muki", meg az anyját valamilyen Mamának hívta a sajtó. Kezd nagyon unalmas lenni ez a tatársz. -i eset, már a vízcsapból is ez folyik...Azért csinálnak ilyen hűhót az egészből, mert mindenki fél a cigányok bosszújától,inkább részvétet színlelnek...
2009. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!