Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismeritek az alábbi levelet?...

Ismeritek az alábbi levelet? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ezt egy tanult cigánylány írta egy fórumba:

\'Én roma vagyok. Főiskolára járok. A következő a véleményem. Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban. Már késő ! Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban.

Ma már nem akarunk magyarok lenni. Volt idő amikor még azzá szerettünk volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt. Mint látható mi sokkal gyosabban fejlődünk mint a magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét, és a magunk nyelvét beszéljük.Ebben az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk. Hosszútávon mi nyerjük meg a versenyt. Néhány évtized, és mi leszünk a többség.

Nem fenyegetőzni akarok ezzel, csak megállapítom mint tényt.

Eleinte még egymás mellett fogunk élni mi cigányok és magyarok.

Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek. Mi nagy család vagyunk, és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvé tartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos hogy mi fog történni. Lassan ,és biztosan mindinkább miénk, romáké lesz ez az ország. Mi, vigyázunk majd a magyar kisebbségre. Adunk nekik munkát a saját országunkban.

Európa, és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz, hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy mindez így legyen.Annyi nép eltűnt már a történelem során amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A magyarokat sem fogja megsiratni senki. Miképpen a magyarok sem siratták meg a besenyőket annak idején.

Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen.

Nem csak a jelen, de már jövő is determinált ebben az irányban.

"Béke veletek"


2009. febr. 27. 07:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A talicskanyikorgató menedzser levele volt.

Találkoztam vele a Blahán, ott verte a mellyét, hogy milyen nagyon okos, és azt is elárulta, hogy a verejtékesen megkeresett pénzét a szappantartó alá dugja az ura elől....

2009. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
90%

Egy cigány felkerül Pestre. Odamegy az első járókelőhöz, és megszólítja:

- Köszönöm, kedves magyar úr, hogy beengedtek az városba, lakhatást, ételjegyet, ingyen orvosi ellátást és oktatást biztosítanak, és nem kell adóznom!

Erre a járókelő:

- Téved, uram, én mexikói vagyok.

Az ember továbbmegy, és megszólítja a következő járókelőt:

- Köszönöm, budapesti barátom, hogy egy ilyen szép országban lehetek!

- Ön téved, én vietnami vagyok.

Emberünk nem adja fel, a következőt is megszólítja:

- Köszönöm önnek, hogy láthatom a csodálatos Budapestet!

- Mi közöm hozzá? Én a Közel-keletről jöttem.

Végül csüggedten még odamegy egy szép hölgyhöz.

- Ön magyar?

- Nem, dél-afrikai vagyok.

Emberünk kiábrándultan:

- És hol vannak a magyarok?

A nő az órájára néz, és megszólal:

- Valószínűleg munkában.

2009. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!