Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lassan 1 év telik el, hogy a...

Lassan 1 év telik el, hogy a Fidesz hatalmon van, de még mindig ugyanakkora sz. Rban vagyunk. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

-Cigányok még segélyen élnek.

-Munkahely nuku.

-Elszámoltatás nuku.

-A fekete munka jól megy. (Főnököm úgy kezdte állásinterjún, hogy 4 órába elég lesz e bejelenteni... )

-A magyar árak egyre inkább elviselhetetlenebbek.



Eddig mit tud felmutatni, aminek volt is értelme?


2011. márc. 15. 16:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:34


Miért szerinted mit kell olvasni?Gondolom csak a Fidesz.hu-t.

2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
27%

18:40:


Nem CSAK a Fidesz-hu-t. Sőt. Egyáltalán nem CSAK ezt, vagy CSAK azt. Ha ugyanis az ember csak egyetlen irányból tájékozódik, akkor hosszú távon csőlátása lesz.


Nézni kell a Híradót. Lehetőleg váltogatva, nem csak Rtl-t, vagy nem csak TV2-t. Olvasni kell a hírportálokat. Az Index-et ugyanúgy, mint az Origo-t. De még inkább: érdemes blogokat is olvasni, mert ezek között, ha elvétve is, de találkozni lehet függetlenekkel. Meg kell tanulni szöveget értelmezni is, mert gyakran egy cikk címe és tartalma köszönőviszonyban sincsen egymással. Mégis a címet fogja az átlag ember megjegyezni, még akkor is, ha hamis.


Én ugyanúgy elolvasom a Népszabadság cikkeit, mint a Magyar Nemzetét. Másoknak is ajánlom. Tanulságos. Ugyanaz a hír teljesen más értelmezést kap a két újság lapjain. Éppen ezért fontos, hogy tanuljunk meg egészségesen kételkedni. Ha ugyanis ezt nem tanuljuk meg, hiába a szabad sajtó, mégis megvezethetőek leszünk.

2011. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyunk ugyanakkora szarban, mert lényegesen nagyobb szarban vagyunk, hiszen a legkártékonyabb párt. Viszont ezt tudtuk előre mivel voltak már hatalmon és akkoris adtak a pofánkra. Ennek ellenére mi vagyunk olyan idióták, hogy mégegyszer megszavaztuk őket, tehát mostmár semmi jogunk nyavalyogni, egyedül önmagunknak köszönhetITEK.
2011. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

"Én nem. Nekem, családomnak, barátaimnak emelkedett a nettó fizetésünk. "



Épp ez a gáz barátom, épp ezt fizetjük meg mi, hogy a hozzád hasonló ingyenélők fizetése növekedett.

2011. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
Leiah te annyira hülye vagy, hogy az már fáj. Szerintem nem is kéne írnod, legalább kevesebben tudnák rólad.
2011. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
21%

18:59:


Egy "ingyenélő" hogyan kaphat "fizetést"? Nem érzed a saját magad által leírtakban az ellentmondást? Az, aki nem dolgozik, az álláskereső "járulékot" kap, aki pedig még azt sem, az "segélyt". Ezek egyike sem "fizetés". Aki fizetést kap, az dolgozik. Éppen elég baj, hogy sokáig mégsem kapott sokkal többet egy eltartottnál. Az fáj neked, hogy végre azt fizetik meg, aki a munkát végzi, és adózik? Mégis, milyen országban akarsz te élni?


Szégyenletes ez a hozzáállás.

2011. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

19:01:


Szeretem, amikor érvek helyett piros kezeket nyomkodnak, meg lehülyéznek, személyeskednek. Azt viszont utálom, hogy ilyen szellemi színvonal mellett még szavazati joguk is van...

2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

53%-osnak sok volt az utolsó válaszom. Szerintem még mindig az értelmezésével bajlódik... :) Nem tudja eldönteni, hogy most megsértettem, vagy igazat adtam neki.


Ennyit erről.

2011. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

"Megszorítások helyett megadóztatták az eddig sérthetetlennek hitt bankszektort, adót csökkentettek, adókedvezménnyel támogatják a gyermekvállalást, létrehozták az Új Széchenyi-tervet, olyan gazdaságpolitikát dolgoztak ki, amivel csökkenteni lehet az ország eladósodását (Széll Kálmán tervnek hívják)"


A Szélkakas tervben levő 2300 milliárdot is az emberektől fogják elvenni. Többek között pont az idősektől, rokkantaktól, diákoktól, tehát azoktól, akik leginkább rászorulnának. Amikor a Fidesz volt kormányon, végig lázított az efféle intézkedések ellen, ugyanakkor ő is megszavazta azokat a jóléti kiadásokat, amelyeket utólag ő is ostoroz, egyedüli felelőssé téve érte az előző kormányt.


Tudod, a Fidesszel nem az a legnagyobb baj, hogy megszorít, hiszen mindannyian jól tudtuk, hogy a levegőből varázslással nem lehet pénzt teremteni. A legnagyobb baj az, hogy éveken keresztül sulykolta a fejekbe, hogy elég rájuk szavazni, elég, ha a miniszterelnök Orbán Viktor lesz, és majd jön a csoda. És ami tragikus: te és a hozzád hasonlók mindezt a mai napig elhiszik...

2011. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Fidesz volt kormányon = Fidesz volt ellenzékben
2011. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!