Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok mindig azzal...

A jobbikosok mindig azzal jönnek, hogy jár nekik is egy esély, mert még nem bizonyíthattak, nem voltak hatalmon, nem tudjuk milyen lenne. Akkor az lmp-nek nem jár ugyanannyi esély, ezen az elven?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Én Jobbikos vagyok de egyetértek veled.Az LMP-nek és a Jobbiknak is ugyanúgy járna egy esély.
2011. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Sokszor olvasom jobbikosoktól:"az mszp,fidesz megbukott,mértnem szavaz mindenki akkor a jobbikra?" Az ilyen következtetések miatt,alkalmazok hasonló esélyegyenlőséget velük szemben és részemről nem kapnak esélyt!
2011. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Az LMP nem olyan, mint az SZDSZ? Mármint nem AZ szdsz új néven?
2011. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

De, az LMP-nek és a Jobbiknak is jár az esély, de meg is kapták. Ezt hívják választásnak. Az esélyt megkapták arra, hogy meggyőzzék az embereket arról, hogy jók lennének.


Ennyi erővel a Kétfarkú Kutya Pártja is kapjon egy esélyt.

2011. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen alapon, ha a hitgyülisek összecsapnak egy pártot, nekik is adjunk esélyt? Egy ország irányítása nem olyan, mint amikor a játszótéren versenyeznek a gyerekek a csúszdáért, hogy "én is, én is csak egyszer, szuper leszek, meglátjátok!"

Túl sok múlik azon, hogy ki van kormányon, ezért nem esély, hanem vélemény szerint kell szavazgatni. akkor legalább a rossz kormányzás esetén is el lehet hallgattatni a népet azzal, hogy maguknak választották a rosszat.

2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Majd akkor jár esély a Jobbiknak, ha megválasztják. Ez nem úgy megy, hogy egyszer mindenki sorra kerül.
2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettőenk jár. Mindkettő megkapja, indulhat a választásokon. Ezt nevezik demokráciának.
2011. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Az esély minden választáson adott.
2011. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

próbálkozni a wc-n kell....


végre most van egy erős kormány, akit nem fog elkergetni egy pár felbérelt rendvédelmis.

2011. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 doboszoli ***** válasza:
94%

Egyetértek, hogy a "próba" a választás.

Utolsó, azért erre ne tegyél komolyabb tétet! Gondold át!

2011. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!