Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz címeres zászló?

Nem lesz címeres zászló?

Figyelt kérdés
"A nemzeti szimbólumok (címer, himnusz, zászló) maradnak, és az is maradt az alkotmányban, hogy Magyarország fővárosa Budapest."
2011. márc. 10. 10:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

„Mi van?”


Mi lenne?


Azt próbáltam elmagyarázni, hogy a címer változtatására miért nincs szükség, illetve azt hogy mikor lehetne.


Ha így sem érthető, akkor egy kicsit konkrétabb kérdésre megpróbálhatok válaszolni.

2011. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
de lessz
2011. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Egyelőre és még egy kis ideig jó lesz ez a zászló. Amúgy címerrel tényleg szebb, de most nem be kellene érni ezzel. Aztán ahogy nő az életszínvonal, na akkor majd le lehet cserélni, hadd feszítse keblünket a büszkeség.

A lesz meg nem hosszú sz!

2011. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Tényleg lesz?

Hát engem nem érdekel, h sok pénz, nekem zászló kell :D

2011. márc. 15. 17:06
 25/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nem, a hagyomány tisztelése sose pénzkidobás.


Ha majd nem tudsz megélni mert nem lesz pénze az államnak akkor majd gyönyörköthetsz a zászloba !!


Ha neked zászló kell akkor vedd meg te mert én nem vagyok

HAJLANDÓ BEFIZETNI AZ ADÓMAT HÜLYESÉGEKRE !!

2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Te figyelj, ebbe fog tönkremenni az ország?


Az elhasználódott zászlót egyébként is kötelezően cserélni kell, nagyjából azonos összeg. Egyébként én még olyanról nem hallottam, hogy valahol gazdaságossági szempontok figyelembevételével esett volna a választás egy zászlóra, de lehet hogy csak tájékozatlan vagyok, ez esetben talán Montenegró és Albánia is jobban járt volna valami egyszínűvel, és ezzel már van mivel magyarázni a skandináv országokban tapasztalható jólétet is.

2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer. Szerinted egyszerre használódik el az összes zászló?
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted egyszerre minden zászlót le kell cserélni címeresre?
2011. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!