Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz címeres zászló?

Nem lesz címeres zászló?

Figyelt kérdés
"A nemzeti szimbólumok (címer, himnusz, zászló) maradnak, és az is maradt az alkotmányban, hogy Magyarország fővárosa Budapest."
2011. márc. 10. 10:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%

Ne már...


Pedig szerintem szebb a címerrel együtt a zászlónk, mint anélkül.

[link]

2011. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Még erre is költsünk külön? Főleg,ha még a címert is megváltoztatják.
2011. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is sokkal szebb lenne.
2011. márc. 10. 11:02
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Csak fölösleges pénzkidobás lenne.
2011. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%

Jó az címer nélkül. Emlékszem, alsóban hogy utáltam, hogy zászlót kellett rajzolni és vinni ki március 15-én a főtérre. Egy csomó felesleges idő és macera volt, már akkor is úgy gondoltam, hiszen a másnapi eső úgyis tönkreteszi.

De ha még címert is kellett volna rajzolni rá... :D

2011. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem fölösleges pénz.
2011. márc. 10. 12:00
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
De.
2011. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem, a hagyomány tisztelése sose pénzkidobás.
2011. márc. 10. 12:12
 9/28 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez nem hagyomány tisztelése. Hagyomány a címer nélküli zászló is. Ez csak rongyrázás a fidesz részéről a turbómagyaroknak, akik szerint rajtuk kívül nem létezik hazafi. De akkor ennyi erővel legyen már rajta matyóhímzés, turulmadár, csodaszarvas és a szíriusz csillagrendszer a hármas DNS spirállal.
2011. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
Imádom ezeket a fölösleges pénzkidobás-beszólásokat:D Tényleg, annyival többe kerülne, hogy belerokkanna az ország:) A szlovákok is majd belerokkannak a címeres zászlajukba:) Meg még kismillió másik ország is... Az USA-nak pl. tudjátok mennyibe van az a sok csillag, nem véletlenül az egyik legeladósodottabb ország a világon!:) Jobban jártak volna ők egy egyszerű három színnel... Nézzétek meg ugyanakkor hogy szárnyal Ukrajna, nem véletlen, nekik csak két(!) színű a zászlójuk:)
2011. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!