Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náciznak meg nyilasoznak...

Htr kérdése:

Miért náciznak meg nyilasoznak többen is a nemzetri színű magyar címeres pólómért?

Figyelt kérdés
Feltűnt hogy mindenki nácizik a címeres pólóm miatt. az emberek tényleg ilyen hülyék?
2011. jún. 9. 14:21
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%

Mert a köztudatban ma már ez él!

Holott nem feltétlenül vagy náci, nyilas és a többi.

Egyébként igen, az emberek általában hülyék :D

2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Mondd nekik: csak azért viseled, hogy jelezd, nem vagy homokos. Ebből okulnak.
2011. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
Mert szegények tényleg elmebetegek. De ha USA zászlós pólóban flangálnál biztosan elismerően bólogatnának. Ne gyűlöld, hanem sajnáld őket.
2011. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell velük foglalkozni! Engem nem zavar a címeres dolog. Tudod, Mo-on elég sok vita folyik arról, hogy a zászlónk címeres vagy címer nélküli legyen. Az iskola minden termében szokott lenni címeres kép! Egy volt fiú osztálytársamnak ötödikben is volt címeres fehér pólója. Senki nem szólt rá.


Egyszer hallottam egy olyan esetet, hogy egy fiúnak volt egy csillagos pólója. A csillag színére nem emlékszem tisztán, de tudom, hogy nem vörös színű volt, ennek ellenére egy ellenőr a buszon kommunistának nevezte a pólója miatt.

2011. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%

14:27


Nem tudom miről beszélsz, nekem ismerősömről kiderült, hogy meleg, aki előbb halálfejes rocker, majd "Itt hun vagyok" (vagy vmi ilyesmi kiírású) pólót viselt. Szóval nem tudom, hogy hoztad össze a kettőt, de csak gratulálni tudok, penge logikád van...Csak kár, hogy itt nincs flegma smiley :)


Kérdező: Sajnos ez egy sztereotípia, amit annak köszönhetsz, hogy a sok, magát neonácinak, skinheadnek, MAGYAR-nak (igen, így, csupa nagy betűvel) mondó emberkék kisajátították maguknak a nemzeti rockot, a nemzeti címert, az árpádsávot, a címereket, de még a régi vármegyéket is. Szerintem ő rájuk haragudj, ne azokra, akik tévesen asszociálnak egyes jelekből. Őket csak szimplán nézd hülyének :)

2011. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
75%

50év szocializmus internacionáléja, és az elmúlt 22 év baliberális médiaméteje!


Én nem vagyok egy ősmagyar típus, de irígylem a mai fiatalokat, akik ma már büszkén felvehetnek egy nagy Mo s pólót. És remélem hogy egyre kevesebb lesz az a hitvány, aki ezért cikizi őket!

2011. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
56%
Lesz még, és akkor majd sok ember szeme nyílik fel. :)
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
75%
csoda h fel merted venni... én olyan suliba jártam, hogyha meglátták volna az árpádsávos karkötőmet, kb kirúgtak volna, ott nagyobb divat volt izraelitának lenni. akik tudták h az árpádsávos karkötő és nem csupán piros-fehér, azok bizony lenáciztak engem. én nem vagyok "ultramagyar", csak szeretem a hazámat, ezt akartam ezzel szimbolizálni, de nem fogom a majmoknak magyarázni...:)
2011. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy fradi mezt amin címer meg nemzeti szín van, bár akkor meg az újpestiek vernek agyon..


Áhh nem jó ez sehogysem.. Túl kispályás ez az ország.

2011. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
75%
Azért náciznak le, mert akik ezt mondják azok műveletlen emberek, akikre nem jellemző az olvasottság sem. Valószínűleg értelmi fogyatékosok.
2011. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!