Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vezessük be a királyságot? Ki...

Vezessük be a királyságot? Ki legyen a király?

Figyelt kérdés

Jó lenne meg tetszene nekem is az alkotmányos monarchia, mivelhogy történelme során Magyarország szinte végig királyság volt. Briteknek, svédeknek, hollandoknak, dánoknak, spanyoloknak, stb bejött, szóval nem olyan idejétmúlt dolog ez.

Node ki legyen a király? Kit tartotok méltónak arra, hogy Magyarország uralkodója lehessen?

Sztem pártpolitikusokat alapból kizárhatjuk, szóval Orbán, Schmitt Pál, és hasonló válaszok kíméljenek.


2011. márc. 3. 19:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
4%
Senkit. Nem vagyok hajlandó elfogadni a királyságot.
2011. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Torgyán a király!
2011. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, írtad, hogy a Habsburgok sosem a mi érdekeinket nézték! Ez így igaz!

De:

Horthyt mennyire tartod jó politikusnak? Ha jónak tartod,akkor a Habsburgokat is tiszteld, mert Ferenc Jóskát imádta Horhy! Példaképének tartotta stb.

Szóval érdekes kérdés. Többen már leírták, hogy miért nem kéne királyság, csatlakozom hozzájuk.

2011. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Hát van egy pár jelöltem: Győzike, fekete Pákó, Benkő Dániel v. Stohl Buci...
2011. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
István a király. Szóval máris kilőhetjük az emberek nagyrészét. Válassz ki egy szimpatikus Istvánt, aztán majd beszélhetünk.
2011. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Vágó István, Ferenczi István,
2011. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Postumus Zámbó Jimmy?
2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Most egyébként nem alkotmányos anarchia van?
2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem, kedves előző. Most még abszolút anarchia van:D
2011. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én is a királyságot tartom Magyarország ősi államformájának de jelenleg ere nincs alkalmas személy. A Habsburgokat ki kell tiltani magyar honból! Horthynak kellet volna királynak lennie más nem lehetett volna alkalmas már akkor sem de sajnos azóta Horthy leszármazottai is elkallódtak.
2011. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!