Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hungarista államban mi/milye...

A hungarista államban mi/milyen volt a nők szerepe?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 22:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni, hogy én nem találkoztam még olyan álláshirdetéssel, vagy nem jártam még olyan interjún, ahol a nőneműségem hátrányt jelentett volna. Ugyanígy, nem találkoztam olyan esettel, ahol a női mivoltom bármiben akadályozott volna. Logikus, hogy egy gyengébb testfelépítésű, kevésbé edzett leányzó nem megy el nehéz fizika munkára, vagy akármi ilyesmire...

21/L

2011. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok azoknak, akik reagálni nem tudnak, csak lepontozni.
2011. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"nade természetellenesnek nevezni, és lenézni azokat, akik valami mást is szeretnének tenni az életben, mint robotolni és kihordani három gyereket, szerintem elég meredek.

Ez a válasz 17%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:1"

Lepontozzátok a legértelmesebb választ! Gratulálok! pfffff

2011. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jesus, nem olvastam még végig a hozzászólásokat. Miért hiszi itt mindenki azt, hogyha egy nő dolgozni akar akkor az kövér, elviselhetetlen, karrierista szipirtyó? Képzeljétek, a nők sem tudnak ám fotoszintetizálni, ők is pénzért veszik a ruhát, az ételt, a bérletet stb. A férjed pedig:


1. nem biztos, hogy megtalálod 17 évesen, a legtöbb ember átesik néhány csalódáson, mire megállípodik, addig is élni kell valamiből;


2. meghalhat, megbetegedhet, elhagyhat, rosszul bánhat veled, elválhattok. Ha egy nő nem dolgozhat, akkor tényleg csak a fotoszintézis marad számára.


Arról nem is beszélve, hogy egy csupa lánygyermekkel rendelkező házaspárnak rendkívül költséges lenne eltartania a lányait addig, amíg megtalálják a párjukat. Az egyetemen nyűglődő kisasszony meg nyugodtan élhet olyan életet, amilyet szeretne. Képzeld, ebben az államban azt csinálsz az életeddel amit akarsz. Ha a családalapításhoz nagylánynak érzed magad, akkor ahhoz is legyél nagy, hogy megmondom apádnak mit akarsz.

2015. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!