Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszpártiak! Melyek azok az...

Fideszpártiak! Melyek azok az intézkedések, amiket NEM tartotok jónak a mostaniak közül?

Figyelt kérdés

Lehetőleg csak Fideszesek válaszoljanak, a szokásos gyűlölködést ne ebbe a kérdésbe, ha lehet...

Arra is kíváncsi lennék, hogy feltételek nélkül egyetértetek-e mindennel.


2011. febr. 18. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Nos én egyedül csak azt nem értem hogy miért nem számolják már fel ezt az eszméletlen bűnözést????? És nem érdekel hogy cigány vagy nem cigány település tessék kiküldeni Borsodban vagy Szabolcsban de minden bűnözőfertőzött település utcáira több ezer rendőrt elfogdosni minden bűnözőt NEM ÉRDEKEL HOGY CIGÁNY VAGY NEM CIGÁNY.

És télleg igazuk van azoknak akik azt mondják hogy nem a Magyar Gárdát kell terrorizálni.

2011. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Ja és nem ártana véghezvinni azt a bizonyos elszámoltatást!

Mit keres Gyurcsány Ferenc, Lendvai Ildikó a PARLAMENTBEN?!

2011. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A médiatörvény és az oktatási törvény nem tetszett, de szerencsére ezek megoldódtak. A többivel nagyjából egyetértek.
2011. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Igaz is, mit keresnek a parlamentben?Vagy ők semmiért nem vonhatók felelősségre?Többekközt a bankok szabad rablását,a válságra való hivatkozással kellene egy kicsit megszigoritani.Amiből az következik,hogy még szegényebbek lesznek a családok.
2011. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nekem személyesen az a véleményem hogy népszavazásra kellene bocsátani az új alkotmány kérdését. Hiába szavazott a szavazásra jogosultaknak egy harmada a Fideszre(köztük én is), ez valóban nem nevezhető forradalomnak. És tényleg az a véleményem nekem is hogy egy kulturált demokráciában a parlamenti többség(bármekkora is) utat enged az ellenzéknek(bármennyire is megvetendő közülük például az MSZP), lehetőséget ad nekik arra hogy ők is érezhetően részt vehessenek a törvényhozásban és nem arra törekszik hogy padló alá nyomja őket. Ugyanis tényleg nem lehet azt mondani hogy a fideszes szavazótábor egyenlő a nemzettel és nem is igaz hogy "kétharmados fülkeforradalom" történt tavaly áprilisban, inkább azt lehetne mondani hogy akik szavaztak azoknak bő nyolcvan százaléka nemet mondott az elmúlt nyolc éves mszp-szdsz-es kártékony kormányzásra.
2011. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

A kommunikációjukat úgy általában, elég szerencsétlennek tartom.


Ilyen buta ötleteket pedig, mint például ez a gyerekek utáni szavazati jog, kár bedobni (sejtem, hogy gumicsontnak szánták). A Nemzeti Együttműködési Nyilatkozat kötelező kifüggesztésének elrendelését szintén fölöslegesnek és provokatívnak gondolom.


Schmitt Pál köztársasági elnökké való megválasztása az általam nagyon tisztelt Sólyom László szintén nem tetszik.


Természetesen nincs olyan kormány a Földön, amelyik tökéletes lenne, ez alól nyilvánvalóan az Orbán-kormány sem kivétel. De szerintem jó irányba mozdultak el, kíváncsian és bizakodva várom, hogy mit sikerül majd elérniük négy év alatt.

2011. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

* Sólyom László helyett


bocs

2011. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nos látszatintézkedések vannak, de gyakorlatilag semmi nem változott az elmúlt majd egy évben.
2011. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A Navracsics a választások előtt megígérte, hogy 40 év szolgálati idő után mehetek nyugdíjba.

Kiszámoltam, 41 évem megvolt.

Igenám, de a törvényben már nem szolgálati idő, hanem munkaviszony szerepel. Most még dolgozhatok 2 évet, ami nem baj, csak adjon valaki munkát egy 56 éves nőnek.

2011. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hoffmann Rózsikát úgy ahogy van rossznak tartom. Az fiatalok helyzetét önmagában nem az fogja megoldani, hogyha jól kibuktatjuk nagy részüket az egyetemről.
2011. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!