Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi jöhet még? Kormány intézked...

Mi jöhet még? Kormány intézkedések.

Figyelt kérdés

Nem provokatív kérdés inkább humoros, de lehet komoly válaszokat írni. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek milyen intézkedések lesznek még a kormánytól. Például osztálytársaimmal beszéltem: -Tudtátok, hogy január egytől betiltják az utak sózását? X: -Akkor remélem január másodikán leesik az első ónos eső. Y: -Akkor majd azt tiltják be.

Ilyenekre gondoltam, lehet humorosat de komolyat is!


2010. dec. 27. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy január 1-jétől megszűnik a GYK, mert Orbán ezen a honlapon fogja majd közölni a törvényeket és kell a hely?

Tudom, hogy ez nem volt vicces, de szerintem az ő törvényei sem viccesek!

2010. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amúgy van facebookon ez az alkalmazás: Napi Vezér

na ott lehet jókat olvasni :D

Annoying Orbán

2010. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
EZ jó volt Sverdans :D
2010. dec. 27. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi jöhet még?

Bármi. Kiszámíthatatlan. Nem lehet tudni.

Mint ahogy a sztálini és Rákosi-féle időkben se lehetett tudni.

2010. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kiadják a "narancssárga kis könyvet", amely Orbán Viktor útmutatásait tartalmazza majd, és közvetlen folytatása lesz a Bibliának.

Valamint a forradalom évfordulóján a polgári körök felvonulnak a Hősök Terén...

2010. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sózás betiltása ne mostani törvény, már tavasszal megalkották és októberben lépett életbe (ha jól emlékszem). És nem vicces, végre valami normális lépés (bár ugye nem a Fidesz hozta), igenis fontos, mivel a só megöli a növényeket, kimarja az állatok lábát, ugyanígy a bőrcipőt, a gumit, és a kocsik karosszériáját is tönkreteszi.

A humor, bár inkább a szánalom kategóriába a címeres zászló bevezetését tenném.

2010. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!