Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hol vannak az...

Fideszesek, hol vannak az ígért munkahelyek?

Figyelt kérdés

Én jobbikos vagyok, nem "baloldali". Azért szavaztam többek között a Jobbikra, mert a Fideszben már akkor sem bíztam nagyon. Most úgy néz ki, hogy az aggályaim 100 százalékosan beigazolódnak: nincsenek új munkahelyek, sőt még többen vannak állástalanok (én diplomás munkanélküli vagyok jelenleg), és a közbiztonság sem javult.

Szóval mi erről a vélemémyetek?


2011. febr. 11. 17:07
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Látom, péntek óta új válasz nem érkezett. Honnan lehetnének új munkahelyek? Lássunk néhány javaslatot:

Az egykulcsos személyi jöv. adó alapvetően rossz, hiszen ezáltal a gazdagoknak jóval több marad, mint a szegényeknek. Ezért vissza kell térni a többkulcsos adózásra. Ezt javasolta Vona Gábor is az évértékelőjében:

[link]

Ezáltal több pénz is befolyna az államkasszába, ami által már lehetne új munkahelyeket termelni.

Fogy a lakosság. Ezért be kéne vezetni a gyermektelenségi, egyedülállósági adót. (Természetesen csak azokra kéne kivetni, akiknek már a minimálbért jóval meghaladja a fizetésük!) Az így befolyt összegből szintén lehetne új munkahelyeket termelni, és többen is vállalnának újból gyermeket.

Ugyanakkor a családi adózást is be kéne vezetni, amit Vona szintén kifejtett a feni évértékelőjében.

2011. febr. 14. 15:26
 32/43 anonim ***** válasza:
76%

A "kánaán" csak úgy tudna eljönni , ha SENKI nem szavazna se az MSZP -re se a FIDESZ -re .

Most már végre elmehetnének nyugdíjba a "nagyokosok" és jöhetne a fiatalság megújult erővel és talán új (ne adj isten jó/jobb) gondolatokkal .

De amíg akármelyik régi nagy párt bejut a parlamentbe addig az ország csak tovább megy a csőd felé ...

Szerencsére egyre kevesebben vannak a régiekből (MDF , SZDSZ , MIÉP stb. már kihullott) , de még ennek a 2 nagy pártnak is le kéne morzsolódniuk és végre takarodniuk a francba .

Remélem 4 év múlva egyik se jut be a parlamentbe , de erre pont annyi esélyem van mint megnyerni a lottót ...

2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
31%

amekkora szart hagyott az előző kormány, az alapján kell még egy kis idő a változásra, de inkább jó sok...


egyébként a média törvényt, meg a korkedvezményes nyúgdíjas katonák nyúgdíjának visszavételét én is faszségnak találom, ilyenkor bánom hogy nem a jobbikra szavaztam...

2011. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
48%

Egy LMP-s javasolta, hogy a cigányokat állítsák be hivatalos katonáknak, mert Amerikában is működött a feketékkel.


Mennyi is a száma a felnőtt cigány férfiaknak? Egy pár meg is van az egymillió új munkahelyből :)


Jobbikosok, mi a véleményetek erről, a c...-ok fogják védeni a zs...-at a magyar adófizetők pénzén?

2011. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Az amerikai fekete katonákkal is vannak gondok. Amúgy nem tartom rossz ötletnek.

A kérdésed viszont, ami az izraelitákra vionatkozik, már alapvetően rosszul van feltéve.

2011. márc. 1. 17:14
 36/43 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor légyszi javíts ki.
2011. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Egy LMP-s javasolta, hogy a cigányokat állítsák be hivatalos katonáknak, mert Amerikában is működött a feketékkel. "


Ja. És támadjuk meg Romániát, nem? Ha győzünk akkor miénk Erdély. Ha nem, akkor miénk Magyarország.

2011. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

"diplomás munkanélküli vagyok jelenleg"

Mérnök vagy valami büfészak?

2011. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Két diplomám van, ha nagyon érdekel. Az első matematikus, a második az erre épülő matematikatanári.
2011. márc. 1. 18:39
 40/43 anonim ***** válasza:
48%

"Ja. És támadjuk meg Romániát, nem? Ha győzünk akkor miénk Erdély. Ha nem, akkor miénk Magyarország."


A "miénk" alatt az LMP-seket érted?


:))

2011. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!