Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hol vannak az...

Fideszesek, hol vannak az ígért munkahelyek?

Figyelt kérdés

Én jobbikos vagyok, nem "baloldali". Azért szavaztam többek között a Jobbikra, mert a Fideszben már akkor sem bíztam nagyon. Most úgy néz ki, hogy az aggályaim 100 százalékosan beigazolódnak: nincsenek új munkahelyek, sőt még többen vannak állástalanok (én diplomás munkanélküli vagyok jelenleg), és a közbiztonság sem javult.

Szóval mi erről a vélemémyetek?


2011. febr. 11. 17:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
52%
Lettek belőle új Audik. Te nem is örülsz?
2011. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Dr. Akula ***** válasza:
43%
A fidesznek aztán marha sok köze volt az Audihoz...
2011. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
37%

háromnegyed év alatt? hát gondolkozz már...

a jobbik meg csak veri magát azt mégsem szól bele semmibe, csak az Audi kellett a fenekük alá, úgyhogy hallgass...

Majd olyan 2014környékére lesz javulás NEM most!

2011. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Az még nem lenne rossz dolog, de egyrészt azokat csak az igazán gazdadok tudják megvenni, másrészt több önkormányzatról elküldték az embereket. Ha majd lesz százezerrel több embernek munkahelye, mint tavaly ilnkor, akkor mondhatnánk, hogy az már valami. De erre még kevés esélyt látok.
2011. febr. 11. 17:16
 5/43 anonim ***** válasza:
22%

"Majd olyan 2014környékére lesz javulás NEM most!"


Akkorra mér fidesz sem lesz te marha. Orbánfossal fogsz csikket szedegetni a keletiben.

2011. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Harmadik: nem Audi kell a jobbikosok "feneke alá", hanem az hogy a támogatóiknak biztos meglhetésük legyen.

2014? Na, ehhez már nem fűzök megjegyzést...

2011. febr. 11. 17:20
 7/43 anonim ***** válasza:
55%
Ne viccelj már, tényleg komolyan gondoltad, hogy egyik napról a másikra megoldódik a munkanélküliség problémája? Ha igen, akkor hihetetlenül naív vagy. Megsúgom, a Jobbik sem tudna mást csinálni, mint a Fidesz.
2011. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:13


Tegyük fel, az elődöm 8 éve dolgozik a cégnél, engem vesznek fel a helyére. Ha még rosszabbul mennek a dolgok, mint előtte, vajon hivatkozhatok-e arra, hogy még csak fél éve, egy éve, két éve dolgozom ott, és majd meglátják, 2014-ben (vagy tíz, esetleg húsz éves távlatokban gondolkodva) már nagyon jól fog menni.


A legnagyobb gond, hogy a Zembereknek 2014 előtt is kell számlát fizetni (nőtt a rezsi), lakáshitelt fizetni (erről ne is beszéljünk), és kaját venni (üdv a 350 forintos kenyér világában!).

Örülök én, hogy 2014-ben eljön a Kánaán, csak addig én mit csináljak???


Hihetetlen, hogy még valaki ennyi év után is beveszi, hogy már csak egy kicsit kell kibírni, jön egy kis megszorítás, de ha ezen túl lesz az ország, akkor nekünk már annyira nagyon jó lesz...

Már Hofi erről gyártotta a vicceket, és nem vicces, hogy a legtöbbje ma is pont úgy igaz.

:S

2011. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

Én is jobbikra szavaztam,mert a sok rossz közül mégis csak valamilyen szinten jobb.

Hol vannak munkahelyek?Jókérdés de kellene már nagyon!

Ittvagyok 20 éves és nem tudok elhelyezkedni,pedig jó szakmám van és nem vagyok rossz fizikumu se de nőként semmibe vesznek!

2014 -ig re változni fog?És addig miből éljek meg?Nem élősködni akarok,hanem dolgozni!2014 -ig a fele nép éhenhal így.Sürgősen változtatni kellene!

2011. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Azért a trágárságtól tartózkodjunk, még akkor is, ha nem értünk egyet a kormánnyal.
2011. febr. 11. 17:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!